300 TL mouse pad önerisi

İlla RGB alacaksanız xrades daha iyidir.

Aynı marka kullanıyorum bende memnunum fakat dikişli bendeki ürün.
RGB olarak kaliteli olabilir bilemem fakat bu markaya ait pembe bir mousepadi kız arkadaşıma almıştık, şu an adeta sünmüş bir tshirt kıvamında kumaşta kaymalar oluyor.

Kendi gönderdiğimi daha sadece 10 gündür kullanıyorum. Şu an için memnunum, bence ucuz olanı tercih edebilirsiniz ikisi de bir süre sonra deforme oluyor.

Dikişli daha önce bu üstte ki RGB modellerden aldım oyun oynarken kolum veya bileğim mouseyi çekerken sağa sola sürtülüyor sürtüldükçede rahatsız ediyor.
Konu dışı fakat siz de benim gibi düşük hassasiyet oyuncusuna benziyorsunuz, bunun için bileğinizin altına bir destek düşünebilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Konu dışı fakat siz de benim gibi düşük hassasiyet oyuncusuna benziyorsunuz, bunun için bileğinizin altına bir destek düşünebilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Çok da değil hocam 600-900 DPI arası oynuyorum fakat oyun içi hasassiyetlerim oyuna göre düşük oluyor genelde.

Glorious ıce gibi modellerin rahatsız edeceğini zannetmiyorum. İnce olursa biraz rahatsız etmez.

SteelSeries QCK large kullanıyorum şu an mükemmel geliyor buna benzeyen bir model olsa süper olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı