300 TL Oyun Faresi Önerisi

• Konuyu başlatan F3ap
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/acil-satilik-steelseries-rival-600-ucuz-430477600
elimde bir hafta önce önce sipariş verdiğim Rival 600 var. Tertemiz, sıfır ürün yalnızca bir kere kullandım, elime uygun olmadığı için satıyorum. Çok küçük pazarlık payı olabilir. Kutu, fatura ve fotoğrafları mevcut. Eğer ilgilenen olursa, benimle iletişme geçebilir. Rival 600'ün pozitif ve negatif yönlerinide açıklayabilirim.

Steelseries markasına alternatif olarak Zowie tercih edilebilir. Elinizin boyutuna göre Zowie serilerine de bakabilirsiniz. Ben Rival 600 boyutları yüzünden Zowie almak istiyorum.

Merhaba, benim size önerim fps oyunları için Rival 310 olacaktır. Eğer ilgilenirseniz şuanda 20 ay garantisi mevcut Rival 310'a sahibim. Ürün çok temiz durumda, elime uygun olmadığını düşündüğüm için satıyorum. (Not: Benden alıp almamanız önemli değil şuanda Rival 600 kullanan biri olarak mouse kaydırıcı yüzeyleri 310'da daha pürüzsüz, sensör olarak ise 600'den farkını anlamak çok güç.
20190403_233034.jpeg
20190403_233334.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı