300 TL oyun kulaklığı önerisi

Ramzi

Hectopat
Merhabalar. Öncelikle belirteyim; şu anda Logitech H150 kulaklığını kullanmaktayım, beni 2 sene götürdü sağ olsun. Ama kabloları çok narin ve maalesef birkaç yerden aşınma yaptı. Ayrıca mikrofonu karşıya cızırtılı bir ses gönderiyordu ama artık onu da yapamıyor; tamamen bozuldu. Bunları belirtme sebebim çok büyük beklentilerim yok. Ki zaten bütçem de öyle bir kulaklığa yetmeyecektir. Bu arada belirteyim ki kulaklığı hem oyun hem de Discord görüşmeleri için kullanacağım. O yüzden mikrofon kalitesi önemli.
Birkaç gündür hem bu forum olsun hem YouTube gibi platformlar olsun kulaklık araştırması yapıyorum ve aklımda birkaç kulaklık seçeneği oluştu. Bunları da tecrübeli arkadaşlara sorma gereksinimi duydum.

Bütçem 300 TL'nin aşağısı diyebilirim. Black Friday gününü bekleyeceğim, gerçi maalesef çoğu site indirim değil bindirim yapıyor gibi geliyor bana ama neyse. Kulaklık fiyatları yine de indirime girer diye ümit ediyorum.
Aklımdaki kulaklıklar şöyle:

James Donkey 710.
Gamepower Medusa.
Gamepower Mei.
Transmart Sono (Burada gördüm; önerilmiş ama çok kullanan yok sanırım, internette fazla bir bilgi göremedim).
Büyük bir indirim olursa Corsair HS35.

Ama bunu almak istemiyorum çünkü indirimli hali bile 300 üstü olacaktır.
Genel olarak burada James Donkey, Rampage, Gamepower gibi markalar önerilmiyor, bunun farkındayım ama bunları kullanıp memnun olan varsa yazarsa sevinirim.
Bunların haricinde önerisi olan varsa da yazabilir, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende kulaklık alacağım ch321 var aklımda. Kurda düşüş devam ederse 300 lira civarına kadar düşer diye düşünüyorum. Şu an stoklarda yok. Ürün itopya üzerinden satılıyor diye biliyorum. Aralık ayında stoklar yenilenecekmiş.

Dostum bende kulaklık alacağım ch321 var aklımda. Kurda düşüş devam ederse 300 lira civarına kadar düşer diye düşünüyorum. Şu an stoklarda yok. Ürün itopya üzerinden satılıyor diye biliyorum. Aralık ayında stoklar yenilenecekmiş.
O kulaklığı ben de görmüştüm ama stok yok diye seçeneklerim arasından çıkardım. Tronsmart Sonoyu çok öneriyorlar burada benim gördüğüm

O kulaklığı ben de görmüştüm ama stok yok diye seçeneklerim arasından çıkardım. Tronsmart Sonoyu çok öneriyorlar burada benim gördüğüm
Evet ben de gördüm. Çok kullanıcı bulamadım. Birde kulaklığın ped kısımları yazın terleme yapar gibi bir hissiyat var içimde. Ch321 kullanan arkadaşım yazın pedlerin terleme yapmadığını söyledi. Çok acil durum değilse aralığın ilk günlerinde stoklar yenilenecek o zaman bu kulaklığı alabilirsin.

Evet ben de gördüm. Çok kullanıcı bulamadım. Birde kulaklığın ped kısımları yazın terleme yapar gibi bir hissiyat var içimde. Ch321 kullanan arkadaşım yazın pedlerin terleme yapmadığını söyledi. Çok acil durum değilse aralığın ilk günlerinde stoklar yenilenecek o zaman bu kulaklığı alabilirsin.
Ch321 de seçeneklerim arasına girsin o zaman ama black friday gününde güzel bir indirim görürsem direk alabilirim. Mesela şuan tronsmart 220 lira , 180 e falan yakalarsam direk alırım. Ch321 ne kadar ucuzlasa da yine de biraz pahalı kalacak açıkçası.
Corsairden de tamamen vazgeçtim, sorunlu bir kulaklıkmış. Şuanlık en iyi seçenek tronsmart gibi gözüküyor f/p olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı