300 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

Fraiz

Hectopat
Daha fazla  
300 TL bütçem var. Çok ahım şahım bir fark olmadıkça bütçeyi aşmayacağım. Mümkünse ürünü bir mağazadan almak isterim ama her türlü öneriye açığım. 1. önceliğim oyun ve ses kasmak. Şimdiden her şey için teşekkür ederim.

Benim de bütçem o civarlardaydı şöyle söyliyim daha uyguna fiyat performans olarak düşünüp hyperx cloud stinger almıştım memnunum da mikrofonu olsun ses kasması olsun normal müzik zevki olsun gayet iyi bence ancak dediğin ürünün de iyi olduğunu duymuştum fiyat farkını göze alıp alınabilir tercih senin

Benim de bütçem o civarlardaydı şöyle söyliyim daha uyguna fiyat performans olarak düşünüp hyperx cloud stinger almıştım memnunum da mikrofonu olsun ses kasması olsun normal müzik zevki olsun gayet iyi bence ancak dediğin ürünün de iyi olduğunu duymuştum fiyat farkını göze alıp alınabilir tercih senin
teşekkür ederim düşüneceğim

RAMPAGE SN-RX9 GAMİNG 7.1 GÜMÜŞ MİKROFUNLU KULAKLIK bu kulaklığı vatan da gördüm kulaklık incelemeleri olumlu ama marka rampage olunca bi duraksadım 293 tl lik bir bütçesi var sizce alınır mı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı