300 TL Oyuncu klavyesi tavsiyesi

metinkvgc

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL gibi bir bütçem var. Aklımda şu ana kadar 2 klavye var:
Bu iki klavye arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Mekanik olarak Blue Switch tercih etmiyorum çok ses çıkardığından dolayı.
Mekanik takıntım yok (ancak mekanik olursa daha iyi olur) kaliteli bir klavye olsun, uzun ömürlü olsun bana yeter.
Bu iki klavyenin dışında da öneride bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki klavyeyi forumdaki bir çok insan kullanıyor ve öneriyor. Açıkçası blue mu red mi bilmiyorum ama fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum. G213 ise membran olduğu için pek ses çıkarmaz diye düşünüyorum ama mekanik tercih edecekseniz trust olanı almalısınız

Başlıkta da belirttiğim gibi 300 tl gibi bir bütçem var. Aklımda şuana kadar 2 klavye var :
Bu iki klavye arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
Mekanik olarak blue switch tercih etmiyorum çok ses çıkardığından dolayı.
Mekanik takıntım yok (Ancak mekanik olursa daha iyi olur) kaliteli bir klavye olsun, uzun ömürlü olsun bana yeter.
Yorumlarınızı bekliyorum.
Trust sakın almayın, Logitech satın alın.
Peki sakın almayın derken nedenini söyler misiniz?

@metinkvgc
Ben şahsen, Logitech alırdım. Trust kullanıcıların çoğu memnun değil, fiyatı da pahalı olmuş. "sakın almayın" ibaresi biraz fazla olmuş, olabilir. Trust markasının kulaklığını bi aralar kullanmak zorunda kalmıştım, hiç memnun kalmamıştım.

Diğer arkadaşların önerilerine ek olarak outemu red switch kullanan tenkeyless bu klavyeyi öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı