300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Langbeth

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıdaki kulaklıkardan birini almayı düşünüyorum.
Bu üçü arasında karşılaştırma yaparsak durum ne olur? Birbirlerinden artıları eksileri nelerdir? (kötü deyip gömüp geçmeyin lütfen. Kötüyse neden kötü, o kötü ise ne tercih etmeliyim?)
Bütçem 300 TL, başka bir kulaklık önerecekseniz bu bütçeme göre önerin lütfen. (önerdiğiniz kulaklığın sürücüsü 50mm üstü ve Hz değeri 20-20K olsun çünkü buradakiler en az bu değerlere sahip)

Son düzenleyen: Moderatör:
MH530 modelimiz bu ay boyunca kampanyada kalacak. Oyun ve müzik performansında sizi memnun edecektir.

CM MasterPulse MH530 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Stand Hediyeli

Öneriniz 44mm sürücüye sahip ve bu benim almayı düşündüğüm ürünlere nazaran (50 mm) daha düşük. Ayrıca mikrofon değerleri de sizin önerdiğinizin alt sınırı 100 hz iken benim belirttiğim ürünler 50hz den başlıyor. Bu bakımdan da sizin belirttiğiniz ürünün hiçbir + yönünü göremiyorum. Ergonomik olarak diğer iki belirttiğim üründen daha başarılı olabileceğini düşünsem de yine bu halde de HP omen 800 ergonomik olarak sizinkinden geride kalmazken teknik olaraksa sizinkinden daha önde görünüyor.
Kingston HyperX Cloud Stinger Core'un belirlediğim teknik değerlerde olmadığını öğrendim. O yüzden onu çıkarıyorum.
Onun yerine
  1. Captcha Verification
  2. Asus Cerberus V2 'yi ekliyorum
almayı düşündüklerim listesine.
Sonuç olarak sizce şu 4 kulaklıktan
1. Asus cerberus v2 (250 TL)
  1. HP Omen 800 (300TL)
  2. Steelseries Siberia 200 (300TL)
  3. Pusat (305TL)

Bu modellerden hangisini tercih etmeliyim neden? Bunlar yerine başka öneriniz varsa nedeniyle beraber alabilirim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı