300 TL PSU önerisi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kaliteli, aşırı pahalıya kaçmayan, RX 580-590'ı besleyecek 550-600W PSU önerilerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam FSP'de 4 tane 6+2 pin slotu var dimi ?
Bu arada attığın High Power PSU'da 1 tane 6+2 pin girişi var o PSU benim alcağım ekran kartıma uymuyor.

Hocam FSP'de 4 tane 6+2 pin slotu var dimi ?
Bu arada attığın High Power PSU'da 1 tane 6+2 pin girişi var o PSU benim alcağım ekran kartıma uymuyor.

FSP Hakkında bilgim yok sadece sağlam bir güç kaynağı olduğunu biliyorum. High Power 500Watt arkadaşımda var Ryzen 5 2600 + RX 590+Nitro ile beraber kullanıyor bir sıkıntı yaşamamış.

FSP Hakkında bilgim yok sadece sağlam bir güç kaynağı olduğunu biliyorum. High Power 500Watt arkadaşımda var Ryzen 5 2600 + RX 590+Nitro ile beraber kullanıyor bir sıkıntı yaşamamış.
İşte benim de kafama takılan nokta orası. High powerda sadece 1 tane 6+2 pin giriş var ekran kartına benim bildiğim toplam 16 pin istiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı