300 TL PSU önerisi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kaliteli, aşırı pahalıya kaçmayan, RX 580-590'ı besleyecek 550-600W PSU önerilerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FSP'de 4 tane 6+2 pin slotu var dimi ?
Bu arada attığın High Power PSU'da 1 tane 6+2 pin girişi var o PSU benim alcağım ekran kartıma uymuyor.

Hocam FSP'de 4 tane 6+2 pin slotu var dimi ?
Bu arada attığın High Power PSU'da 1 tane 6+2 pin girişi var o PSU benim alcağım ekran kartıma uymuyor.

FSP Hakkında bilgim yok sadece sağlam bir güç kaynağı olduğunu biliyorum. High Power 500Watt arkadaşımda var Ryzen 5 2600 + RX 590+Nitro ile beraber kullanıyor bir sıkıntı yaşamamış.

FSP Hakkında bilgim yok sadece sağlam bir güç kaynağı olduğunu biliyorum. High Power 500Watt arkadaşımda var Ryzen 5 2600 + RX 590+Nitro ile beraber kullanıyor bir sıkıntı yaşamamış.
İşte benim de kafama takılan nokta orası. High powerda sadece 1 tane 6+2 pin giriş var ekran kartına benim bildiğim toplam 16 pin istiyor.

İşte benim de kafama takılan nokta orası. High powerda sadece 1 tane 6+2 pin giriş var ekran kartına benim bildiğim toplam 16 pin istiyor.

Ekran kartı nasıl 16 pin girişi istiyor anlayamadım? Rx 590 8 pin girişli. 1 hafta önce 580 rog strix aldı arkadaşım ben taktım 8 pin istiyordu. Sanırım yanlış biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…