300 TL PSU önerisi

Forumda Rampage kullanıp patlayanlar var ayrıca kullanıp neyini test edecez patlama testimi yapmalıyız ?. Şimdi sorun yok diye ileride sorun çıkarmayacak sanki. Rampage bu yüzden "C4"
Ben 1 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar en ufak bir sorun çıkarmadı ve bundan önceki kullandığım 400 watt olan modelinide 3 yıl kullanmıştım.
Hayir, o ürünü alip kullanmaya deger bulmuyorum. Tesekkurler. Siz kullandiniz ve su ana kadar sorun cikmadi diye o ürün iyi olmuyor. Acin bakalim konusunu forumda 1 kisi olumlu yorum yapacak mi?
Kendiniz kullanmadığınız ürün hakkında neden yorum yapıyorsunuz o zaman?

Hayir, o ürünü alip kullanmaya deger bulmuyorum. Tesekkurler. Siz kullandiniz ve su ana kadar sorun cikmadi diye o ürün iyi olmuyor. Acin bakalim konusunu forumda 1 kisi olumlu yorum yapacak mi?
Beğeni banı yemeseydim keşke :/

Ben 1 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar en ufak bir sorun çıkarmadı ve bundan önceki kullandığım 400 watt olan modelinide 3 yıl kullanmıştım.

Şans. Olur da 1 - 2 saat sonra patlar konu açarsınız PSU önerisi diye 😉

Ama bu o ürünün kalite yoksunu olduğu gerçeğini degistirmiyor. Hala inatla itiraz edecekseniz "RaMpAGe Qral" diye gidin ve arastirin bu ürünü forumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı