300 TL red switch klavye önerisi

Stoklara gelmemiş stok temin edene kadar satışa açmışlar. Ertesi gün kargo yok. 22-26 aralık diyor. Aksilik oldu vesaire derken yılbaşı sonrasını bulur büyük ihtimalle elinize ulaşması bunu düşünerek de alın. Belki de taahhüt ettikleri sürede gelir. Belli de olmaz.
Hayır, 2 gün önce de stokta varken teslimatı geç gösteriyordu. 1 hafta veya biraz daha fazla gibi bir sürede geliyor. Böyle bir fırsatı yakalamışken beklemek sıkıntı değil.

Hayır, 2 gün önce de stokta varken teslimatı geç gösteriyordu. 1 hafta veya biraz daha fazla gibi bir sürede geliyor. Böyle bir fırsatı yakalamışken beklemek sıkıntı değil.
Ben de bakmıştım o zaman kalan stok sayısı veriyordu. Ondan dolayı öyle dedim. Şimdi sayı vermemiş. Zaman sorunu yoksa sıkıntı yok.
Bir arkadaşım da kullanıyor onu. Birkaç saat önce yazışmıştık.
Ekran görüntüsü 2020-12-14 231402.png

Ben de bakmıştım o zaman kalan stok sayısı veriyordu. Ondan dolayı öyle dedim. Şimdi sayı vermemiş. Zaman sorunu yoksa sıkıntı yok.
Bir arkadaşım da kullanıyor onu. Birkaç saat önce yazışmıştık. Eki Görüntüle 780873
Akakçe'de 6 adet stok olduğu gözüküyor ondan dedim. Pandemi dolayısıyla geç geliyor sanırım.

Geri
Yukarı