300 TL USB Bellek Önerisi

Bütçe
300
Özelliklerine bakılırsa güzel duruyor. Ancak metal yapısı ısıyı çok çabuk açığa çıkarır. Attığım ürünü bende şu an aktif olarak kullanıyorum, 2 kere çamaşır makinesine girdi sıkıntı yok.
Anladım hocam. Çamaşır makinesine girmesine rağmen çalışıyorsa almak için yeterli bence.😃

@Schwerer Gustav Bir bakabilir misiniz ?

Gayet iyi.

Gayet iyi.
Yazma hızı 15 değil 100. Ayrıca birçok kez uzun süreli dosya yükleme silme işlemi yaptım, bir sorun olmadı.

Geçmişte şu belleği kullanmıştım ve en hızlı belleklerden biriydi:

Çok büyük dosya aktarımlarında ısınma sorunu var ama metal gövdesinden dolayı kendini idare edebiliyor. Bütçeniz yeterse 128 GB'ını da tercih edebilirsiniz. Şu bellek de son zamanlarda çıktı ve yazma hızları iyiydi:

Kingston Exodia gibi modeller de tercih edebilirsiniz ama onlarda yazma hızı sizi yarı yolda bırakabilir.

Yazma hızı 15 değil 100. Ayrıca birçok kez uzun süreli dosya yükleme silme işlemi yaptım, bir sorun olmadı.
Yazma hızı arkadaşın attığı o Ultra Luxe serisinde bile 100 değil yahu. Siz write ile readi karıştırıyor olmayasınız? :)

Çok büyük dosya aktarımlarında ısınma sorunu var ama metal gövdesinden dolayı kendini idare edebiliyor. Bütçeniz yeterse 128 GB'ını da tercih edebilirsiniz. Şu bellek de son zamanlarda çıktı ve yazma hızları iyiydi:

Kingston Exodia gibi modeller de tercih edebilirsiniz ama onlarda yazma hızı sizi yarı yolda bırakabilir.
Ultra Flair el yakacak kadar ısınıyor ve ısınınca da hızı düşüyor. O hızın da bir anlamı kalmıyor. Sistemde boş dursa bile ısınıyor hatta. Ultra Luxe o konuda daha iyi, çok daha kalın bir metali var, ısınması daha az.

Exodia alacağına Adata UV150 alsın, çok daha iyi.

Ayrıca birçok kez uzun süreli dosya yükleme silme işlemi yaptım, bir sorun olmadı.
Dosya atarken sorun çıkar mı dedim ben? :D Yazma hızından dolayı aktarma yaparken hız memnun etmez..

Yeni konular

Geri
Yukarı