300 TL vantilatör önerisi

yumeko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Antalya'da oturuyorum. Odam 6-7 metrekare. Masabaşındayken kullanacağım. Bütçem bu kadar, önerilerinizi bekliyorum.

Marka model olarak öneride bulunmayacağım ama kesinlikle zaman ayarlı olanlardan almanı öneririm. Gece yatarken 20-30 dakika arası ayarlıyorum, uyuyana kadar pöfür pöfür esiyor oda. Kaç dakikaya ayarladıysam mesela 30 dakika sonra da kapanıyor.

Marka model olarak öneride bulunmayacağım ama kesinlikle zaman ayarlı olanlardan almanı öneririm. Gece yatarken 20-30 dakika arası ayarlıyorum, uyuyana kadar pöfür pöfür esiyor oda. Kaç dakikaya ayarladıysam mesela 30 dakika sonra da kapanıyor.
İlk defa duyuyorum. Eğer öyle bir şey varsa çok kullanışlı.

Katılıyorum. Alacaksan süre ayarlamalı al.

İlk defa duyuyorum. Eğer öyle bir şey varsa çok kullanışlı.

Öyle bir şeyin olduğunu kullandığımı söyledim zaten :)
Konu sahibine; benimkisi baya eski bir model, Rubenis markası. Aşağıya link koyuyorum, böyle bir ürün tercih edebilirsin. Bir de Bim'e gelmişti zaman ayarlı olandan bir kaç hafta önce. Çevredeki Bim'lere bir soruştur derim. Fiyatı da uygundu baya.

Öyle bir şeyin olduğunu kullandığımı söyledim zaten :)
Konu sahibine; benimkisi baya eski bir model, Rubenis markası. Aşağıya link koyuyorum, böyle bir ürün tercih edebilirsin. Bir de Bim'e gelmişti zaman ayarlı olandan bir kaç hafta önce. Çevredeki Bim'lere bir soruştur derim. Fiyatı da uygundu baya.
Şaşırdığımdan dolayı öyle dedim size inanmamazlıktan değil :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı