300 TL VDSL modem önerisi

@AirJET bu modemi aldım bugün kullanmaya başladım, sıcaklık problemi mevcut mudur normal şartlarda, bende yatay ısınma var dikey olarakta ılık diyebilirim, nasıl olmalı normal şartlarda sizce ?

ASUS DSL-AC750 ile ASUS DSL-AC51 arasındaki fark nedir? Aralarında yaklaşık 12 lira fiyat farkı var.

Açıkçası ben de anlam veremedim. Asus sitesinde bakarsanız, teknik özellikleri aynı.

Ben de maksimum 400 TL'ye modem alacağım. Şu an kullandığım modem ASUS DSL-N16 (P'siz versiyonu) Bu zamana kadar 5 farklı modem kullandım son 10 yılda, bu modem kadar az çeken modem görmedim. Modemin olduğu oda ile mutfak arasında 2 duvar, 10 metre mesafe var, mutfaktan çekmiyor. Modemin arayüzü ve dış görünüşü güzel ama bırak hızı, pingi vs. çekmedikten sonra ne anlamı var? Bu yüzden ASUS marka modem almak istemiyorum. TP-Link Archer VR300 isimli modemi almayı düşünüyorum ama henüz karar vermedim, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhaba, ben Keenetic Extra DSL AC-1200 Modelini aldım, buradan almış olduğum tavsiyeler dahilinde. Gayet memnunum, gerek modem arayüzü gerek wifi etkinliği olarak. Bu model için kısa bir araştırma yaparsanız Asus ve TP-Link'in bu modem modelinin fiyat bandında "çöp" olduğunun sizde farkına varacaksınız. Eğer 100 Mbps'ye kadar bir hız için modem arıyorsanız kesinlikle "Keenetic Extra DSL AC-1200" derim ben.

@AirJET bu modemi aldım bugün kullanmaya başladım, sıcaklık problemi mevcut mudur normal şartlarda, bende yatay ısınma var dikey olarakta ılık diyebilirim, nasıl olmalı normal şartlarda sizce ?
Bir sorun olmayacaktır. Herkesin modemi elbette ısınıyor, bu kaçınılamaz bir durum.
Daha serin, soğuk bir yerde de tutabilirsiniz modemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…