300 TL VDSL modem önerisi

@AirJET bu modemi aldım bugün kullanmaya başladım, sıcaklık problemi mevcut mudur normal şartlarda, bende yatay ısınma var dikey olarakta ılık diyebilirim, nasıl olmalı normal şartlarda sizce ?

ASUS DSL-AC750 ile ASUS DSL-AC51 arasındaki fark nedir? Aralarında yaklaşık 12 lira fiyat farkı var.

Ben de maksimum 400 TL'ye modem alacağım. Şu an kullandığım modem ASUS DSL-N16 (P'siz versiyonu) Bu zamana kadar 5 farklı modem kullandım son 10 yılda, bu modem kadar az çeken modem görmedim. Modemin olduğu oda ile mutfak arasında 2 duvar, 10 metre mesafe var, mutfaktan çekmiyor. Modemin arayüzü ve dış görünüşü güzel ama bırak hızı, pingi vs. çekmedikten sonra ne anlamı var? Bu yüzden ASUS marka modem almak istemiyorum. TP-Link Archer VR300 isimli modemi almayı düşünüyorum ama henüz karar vermedim, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhaba, ben Keenetic Extra DSL AC-1200 Modelini aldım, buradan almış olduğum tavsiyeler dahilinde. Gayet memnunum, gerek modem arayüzü gerek wifi etkinliği olarak. Bu model için kısa bir araştırma yaparsanız Asus ve TP-Link'in bu modem modelinin fiyat bandında "çöp" olduğunun sizde farkına varacaksınız. Eğer 100 Mbps'ye kadar bir hız için modem arıyorsanız kesinlikle "Keenetic Extra DSL AC-1200" derim ben.

@AirJET bu modemi aldım bugün kullanmaya başladım, sıcaklık problemi mevcut mudur normal şartlarda, bende yatay ısınma var dikey olarakta ılık diyebilirim, nasıl olmalı normal şartlarda sizce ?
Bir sorun olmayacaktır. Herkesin modemi elbette ısınıyor, bu kaçınılamaz bir durum.
Daha serin, soğuk bir yerde de tutabilirsiniz modemi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı