300 TL VDSL modem önerisi

ItsZypec

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün modemimin bozulduğunu öğrendim. Yeni modem almam lazım ama malum bu virüs döneminde çok para harcamak da istemiyorum. 300 TL'yi geçmeyen bir modem lazım sizce ne almalıyım?

Aklıma 3 tane model vardı bunlar arasından seçmeyi düşünüyorum.
ASUS DSL N16.
Keenetic omni DSL N300.
TP-Link W9970.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Keenetic Omni DSL;

Açıkçası Asus ve TP-Link önceden de duyduğum markalar olduğu için mantıklı geliyor. Neden Keenetic almalıyım?
Veya neden Asus almalıyım ne farkları var Keenetic ile? Çok anlamadığım için bilmiyorum ilk defa kendim modem satın alacağım.

Keenetic ülkemize yeni gelen bir marka kullanıcıların çoğu oldukça memnun. Forumda da kullananlar var, yazılım desteği olsun, çekim gücü olsun herkes memnun. Benim modem bozulsa yarın Keenetic alırım Asus'un yorumları okuyun mesela şikayet çok. Hatta @Eryd arkadaş bu modemi kullanıyordu sanırım.

O zaman ben TP-Link'i hiç düşünmeyeyim, herhalde iyi bir modem değil. Keenetic almayı düşünüyorum açıkçası bana da en mantıklısı o gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı