300 TL'ye 500 watt sessiz güç kaynağı önerisi

Bu bütçeye sessiz PSU'yu bırak, kaliteli PSU bulamazsın. Bütçeni arttırman gerekiyor en azından 400 TL. Sessiz PSU istiyorsan 500 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.
39 TL ekleyebilirsen bunu alabilirsin.

İç yapısı 2012 yılına ait Corsair VS serisiyle aynı. Korumaları eksik ve eski bir ürün. Önermem.

Bu aklıma yattı, olabilir. Ancak kabloları kısa olduğu söyleniyor, kullandınız mı? gerçekten böyle mi?
Kuzenime sistem topluyoruz. Şuan RAM,PSU ve anakart aldık. PSU olarak bunu tercih ettik. Ucuz diye ama henüz elimize geçmedi. CPU kablosu kısa diyorlar ama çok sorun olacağını sanmıyorum. Diğer forumlarda incelemeleri var. Google ile bakabilirsin. Çok kaliteli bir güç kaynağı değil ama bu fiyat aralığında F/P olarak iyi olduğunu düşünüyorum. Everest almaktan iyidir. Diğer forumlarda RTX 2060 Super ile kullanan arkadaşlar var ve sorun yaşamamışlar.
Bu bütçeye sessiz PSU'yu bırak, kaliteli PSU bulamazsın. Bütçeni arttırman gerekiyor en azından 400 TL. Sessiz PSU istiyorsan 500 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.

İç yapısı 2012 yılına ait Corsair VS serisiyle aynı. Korumaları eksik ve eski bir ürün. Önermem.
300 TL civarına en uygunu bu bence.

4 senedir Corsair VS600 kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Tabi ki bu sorun olmayacağı anlamına gelmez. Gönül ister ki daha iyisi olsun fakat bütçe kısıtlıymış. Bu yüzden bunu önerdim.

39 TL ekleyebilirsen bunu alabilirsin

Hadron PSU'dan farkı yok o ürünün.
Bu aklıma yattı, olabilir. Ancak kabloları kısa olduğu söyleniyor, kullandınız mı? gerçekten böyle mi?
Evet, kabloları kısa ve kalitesiz bir ürün. Önermem, bütçeyi aşamıyorsan bunu öneririm. 22 TL aşabilirsin umarım çünkü başka bir şey alamazsın bu bütçede.
Yorumlarında çok ses yaptığı söyleniyor...
Bu bütçede çok kaliteli bir şey bekleyemezsin, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı