300 TL'ye fingertip için fare önerisi

Bütçe
300 TL
Hocam sanırım fikrimi değiştirdim. Sadece CS gibi oyunlar oynadığım için o çok sıkıntı olur benim için. Bloody X5 Max diye bir fare buldum. Sizce alınır mı ? Evet ağır olabilir ama bir o kadar da büyük mouse. Yani Lenovo M300S mi Bloody X5 Max mi ?
Sensör özellikleri falan iyi. Switch hakkında bir bilgi bulamadım ama çok ağır.

PMW3389 sensör var, alınır. Tek sıkıntısı Omron 50M kullanması...

Yani hocam tek sıkıntısının o olduğunu düşünmüyorum. Ağır bir fare olması sıkıntı yaratır mı acaba ? Skatezleride kötü gibi. Öyle bir mouse ile hızlı tepki verilebileceğini sanmıyorum.

Yani hocam tek sıkıntısının o olduğunu düşünmüyorum. Ağır bir fare olması sıkıntı yaratır mı acaba ? Skatezleride kötü gibi. Öyle bir mouse ile hızlı tepki verilebileceğini sanmıyorum.
Daha önce hafif fare kullandıysan sorun olur tabii ki. Çok ağır bir fare AGM700, yaklaşık kutu içeriğiyle beraber 178 gram.

Daha önce hafif fare kullandıysan sorun olur tabii ki. Çok ağır bir fare AGM700, yaklaşık kutu içeriğiyle beraber 178 gram.
Hocam 500 TL' ye Asus ROG Keris diye mouse buldum. Sizce alınır mı ? Mağaza' dan almak şartıyla 500 TL verme imkanım yok değil. Teknik özellikleri iyi gibi. Eline ve tutuş şeklime uygun mudur ? Uzun süre götürür mü hocam ? 2-3 sene falan dayanabileceksa almam daha iyi olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı