300 TL'ye İkinci El Philips 21.5" almak

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Dostlarım, 300 TL'ye markası Philips 21.5 Inc, 1920x1080 çözünürlüğünde (ama görüntü ayarlarında 2K da var) bir monitör aldım.

Renkleri çok güzel. Sizce iyi yaptım mı? Ölü renk veya pixel ne bilmiyorum ama renkleri çok güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
2K monitörle alakasız muhtemelen. Model belirtir misin?

AMD Sanallaştırma Teknoloji galiba hocam.
İyi yapmışsınız ve fiyatı gayet iyi ama 2K çözünürlük yalan onu belirteyim. Ölü pikseli ise kabaca ekranın üzerinde küçük siyah nokta varsa ayırt edebilirsiniz.
aa.png

4K'da varmış ehehe :D.

Yok hocam, bir program yardımıyla yapılabiliyordu ama gerçek değil, sadece öyle gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hocam, bir program yardımıyla yapılabiliyordu ama gerçek değil, sadece öyle gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam hiçbir şekilde bir program kullanmadım. Hatta LoL, Darksouls'ta falan çözünürlüğü 2K seçebiliyorum. LoL'de 1080P 120 FPS iken, 2K'da 40 FPS düştü. Testte ettim. AMD sürücüsünden olabilir. Sanallaştırma falan bir şey yazıyor.
Hocam içini açarsanız panel numarasını, resmini atabilir misiniz ?
Philips 223V5LSB2/10 21.5" 5 ms 60 Hz 1920 x 1080 VGA LED.

Yeni konular

Geri
Yukarı