300 TL'ye kablosuz mouse önerisi

• Konuyu başlatan B3KO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 199

B3KO

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. Yakın zamanda üniversite başlayacağı için laptopuma uygun F/P kablosuz mouse aramaktayım. Kısaca özetlemek gerekirse Adobe programlarında, okulda ve günlük evde kullanıma uygun kablosuz mouse aramaktayım. Daha önceden kablosuz almadığım için pek anlamıyorum, benim bulabildiklerim bunlar. Sizce hangisi alınmalı ve neden? Bu fiyatlarda farklı öneriniz varsa bekliyorum, teşekkürler.

Logitech M220

Logitech M170

=Asn

Logitech M185

Herkese selam. Yakın zamanda üniversite başlayacağı için laptopuma uygun F/P kablosuz mouse aramaktayım. Kısaca özetlemek gerekirse Adobe programlarında, okulda ve günlük evde kullanıma uygun kablosuz mouse aramaktayım. Daha önceden kablosuz almadığım için pek anlamıyorum, benim bulabildiklerim bunlar. Sizce hangisi alınmalı ve neden? Bu fiyatlarda farklı öneriniz varsa bekliyorum, teşekkürler.

Logitech M220

Logitech M170

=Asn

Logitech M185

Gündelik iş içinse Logitech marka alabilirsin yazdığın modellerin hepsi çok iyi ben M220 modelini kullandım bazen açık unutuyorum pili hızlı bitiriyor yani bir pil ile 1hafta anca götürüyor kullanmadığın zaman kapatmanı önerirm.

Logitech M220

Logitech M170

=Asn

Logitech M185

https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...0_rAUaVyR3wl16zM7TS6-ieBXkM8sSMUaAsYwEALw_wcB fiyatına göre çok güzel bi mouse, drag click ve driverda var

Geri
Yukarı