300 TL'ye kadar gamepad önerisi

Snopy Rampage SG-RPS4 Siyah Bluetooth Çift Titreşimli PS4-Gamepad Joypad - Rampage hocam buna bir bakın derim. Ds4'ğn birebir aynısı, tüm özellikleri mevcut. Tek farkı ismi; Snopy.
Gerçek olmayan PS kollarının analogları vs. uzun olabiliyor, ergonomisi bozuk olabiliyor çünkü gerçek PS koluyla aynı olmamalı telif hakkı yüzünden. Kaliteli de değil zaten, hassasiyet sorunları var, alınmaz.
İncelemelerine baktığımda Firmware güncellemesiyle iyi bir hâle gelmiş. Malzeme kalitesi falanda fena değilmiş. Logitech G300S'im vardı ürünü değiştirmelerine rağmen tıklamama sorunu vardı. Logitech'e güvenim oradan kırıldı o yüzden Monster'ı istiyordum.
Logitech'in her ürünü kötü olacak diye bir şey yok, siz zaten kronik sorunlu bir mouse'a sahipmişsiniz. F310 iyi bir gamepad'dir.

Bunu öneririm. Direct ınput ve Xinput desteği bulunuyor. Malzeme kalitesi de iyi.

F310 kesinlikle almayın asla önermem. Birçok kez aldım ve hepsi bozuldu. Dedim acaba bende mi bir sıkıntı var kuzenimde kullanıyordu onunkide bozulmuştu.

F310 kesinlikle almayın asla önermem. Birçok kez aldım ve hepsi bozuldu. Dedim acaba bende mi bir sıkıntı var kuzenimde kullanıyordu onunkide bozulmuştu.
Kol iyi bir kol, fanboy değilim ama Logitech kullandığım tüm ürünler iyi. Çakma bir kol almış olabilirsiniz, F310 fazlaca çakmaya sahip.

Hayır, Vatan'dan almıştım. Çakma değildi.
Ben misal şöyle bir örnek vereyim, Monster model laptop kullanıcısıyım, bu modelden şikayetçi çok fazla insan var ama ben hiç problemle karşılaşmadım, teknoloji şans işidir, siz sorun yaşadınız diye başkaları da yaşayacak demek doğru olmaz. Yaşanadabilir ama Monster Pusat'ta da aynısı olabilir. Hiçbir model tamamen sorunsuz değildir ama daha az sorunla karşılaşılan bir model olduğundan F310 önerdim, çok sorunla karşılaşılsa kesinlikle önermezdim. Markaya değil modele bakarım.

Ben misal şöyle bir örnek vereyim, Monster model laptop kullanıcısıyım, bu modelden şikayetçi çok fazla insan var ama ben hiç problemle karşılaşmadım, teknoloji şans işidir, siz sorun yaşadınız diye başkaları da yaşayacak demek doğru olmaz. Yaşanadabilir ama Monster Pusat'ta da aynısı olabilir.

Şimdi şöyle söyleyeyim bir ürün önerilmiyorsa o ürünü alan çoğu kişi memnun kalmaz. Sadece küçük bir kesim şans eseri sıkıntı çekmez. Mesela benim ablamda Monster kullanıyor ve birçok problem ile karşılaştı. Bu yüzden önerilmeyen bir ürünü almamakta fayda var.

Şimdi şöyle söyleyeyim bir ürün önerilmiyorsa o ürünü alan çoğu kişi memnun kalmaz. Sadece küçük bir kesim şans eseri sıkıntı çekmez. Mesela benim ablamda Monster kullanıyor ve birçok problem ile karşılaştı. Bu yüzden önerilmeyen bir ürünü almamakta fayda var.
Ama F310 öneriliyor ve Pusat önerilmiyor.
One S kolları hoşuma gidiyor, orijinal olduğundan emin olursanız eğer kesinlikle alınır.

Geri
Yukarı