300 TL'ye kadar kablosuz kulak içi kulaklık öneri

Emirhan Enes

Hectopat
Arkadaşlar 300 TL'ye kadar kulak içi kulaklık istiyorum. Kulakta cok kaba durmayan, basları hissedebilecegim, kulaga iyi oturan varsa iyi olur. Cunku bisiklet sürerken kullanacağım. Müzikte basları falan hissetsem yeter. Bende Haylou GT1 vardı, ses kalitesi falan pek iyi degil. Tabii ki kablosuz olacak. Orta seviye bir şeyler varsa onerirseniz cok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar 300 TL'ye kadar kulak içi kulaklık istiyorum. Kulakta cok kaba durmayan, basları hissedebilecegim, kulaga iyi oturan varsa iyi olur. Cunku bisiklet sürerken kullanacağım. Müzikte basları falan hissetsem yeter. Bende Haylou GT1 vardı, ses kalitesi falan pek iyi degil. Tabii ki kablosuz olacak. Orta seviye bir şeyler varsa onerirseniz cok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.
Bende Xiaomi eardots var. Şahsen gayet memnunum alabilirsiniz.

QCY T5 Kullanıyorum F/P ürünü Bataryası yaklaşık 4-5 saat dayanıyor ve kutusu ile 4 kere şarj edebiliyoruz. Ayrıca kulaklığın oyun modu var eğer oyun oynuyorsan. Şarj olma süresi baya tatmin edici. Şarj 0'ken yaklaşık 30 dakika da 8 saat kullanmama imkan veriyor

Geri
Yukarı