300 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
250

Enbiya İlitli

Hectopat
Arkadaşlar klavye önerisi hakkında bir çok konu var fakat sürekli fiyatlar arttığı için yeni konu açmak istedim. Benim klavyem Casper'ın ofis klavyelerinden ve futbol oyunları oynarken çok sıkıntı çekiyorum. Maksimum bütçem 200-300 arası ve aradığım özellik Anti-Ghosting. Bu fiyata çok sağlam klavye olmadığını biliyorum ama bilgisayar başında çok fazla süre geçirmediğim için ayırabildiğim maksimum bütçe bu. Alttaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Başka önerdiğiniz klavyeler var mı? Gamenote klavyesinde 6 tuşa kadar anti-ghosting olduğu söyleniyor ama Gamebooster'da 26 tuşa kadar yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum.

GameBooster'ı diyorsanız led aydınlatma, bilek desteği yok. Bir de Gamenote'un tuşlarının yapısı daha rahat gelmişti.
Gamenote'ında aydınlatması vasat. Gece bir işe yaramıyor. Tuş yapısı dediğin bu bütçedeki her membran klavyede aynı. Gamenote'da zahmet edip stabilizerleri bile takamamışlar. Overrated bir klavye. Hiç bir özelliği olmamasına rağmen çok abartılıyor. Dış görünüşü şahsen gözüme daha sade gelse de diğer membranlardan iyi değil.

Gamenote'ında aydınlatması vasat. Gece bir işe yaramıyor. Tuş yapısı dediğin bu bütçedeki her membran klavyede aynı. Gamenote'da zahmet edip stabilizerleri bile takamamışlar. Overrated bir klavye. Hiç bir özelliği olmamasına rağmen çok abartılıyor. Dış görünüşü şahsen gözüme daha sade gelse de diğer membranlardan iyi değil.
Aydınlatma konusunda katılmıyorum deneyimleme şansım oldu. Tuş yapısı derken bahsettiğim G69K'nın yeterince rahat olmamasıydı. Tam bir düşük bütçeli internet kafe klavyesi. Ergonomi açısından da KB487L daha iyi bir klavye. Stabilizere neden takıldınız anlamıyorum farkını hissetmedim bile kullanırken.

Zaten 200TL'lik bir klavye ne kadar abartılabilir ki? Diğer membranlar derken hangi klavyeleri kastediyorsunuz? Bütçenin üstüne çıkarsak tabii daha iyi klavyeler var. Sizin de dediğiniz gibi görünüşü de bir artı sayıyorum şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı