300 TL’ye Kadar Klavye Önerisi

142110

Kilopat
Daha fazla  
Ben ekipmanlarımı yeniliyorum ve yeni bir klavye almayı düşünüyorum. İki klavye arasında kaldım. Sizce Logitech G213 mü yoksa Cooler Master Master Keys Lite RGB mi? Diğer önerilere de açığım. 300 TL’ye önerebileceğiniz mekanik klavye veya başka bir klavye var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik hisli klavyelerde Apex 150, G213, K55, Masterkeys Lite L, Ornata gibi modeller var. Bunlar arasından tercihim Masterkeys olurdu. Ama 300TL'ye Red Switch Mekanik istersen Masterkeys Pro L White, Brown Switch istersen de G610 var. Bunlar alınmalı.

Mekanik hisli klavyelerde Apex 150, G213, K55, Masterkeys Lite L, Ornata gibi modeller var. Bunlar arasından tercihim Masterkeys olurdu. Ama 300TL'ye Red Switch Mekanik istersen Masterkeys Pro L White, Brown Switch istersen de G610 var. Bunlar alınmalı.

Mekanik klavye olarak Motospeed CK108 var. O nasıldır?

Var tabii Outemu switch kullanıyor piyasadaki en kötü switch...

Cherry MX varken Outemu switchlerin konuşulması üzücü.
Gerçek kullanımda emin ol farkını anlayamazsın :) Kelimelere takılıp kalmayın Cherry MX serisi en iyisi ama diğerlerinin çok kötü olduğu anlamına gelmez. İş görüyor ve fazlasıyla tatmin edici.

Nereden biliyorsunuz da iğrenç diye yorum yapıyorsunuz? Herkes tavsiye ediyorken sizin böyle demeniz için bir sebebiniz olması gerekiyor.
Güzel klavye ama 200TL civarına satın alındığında yoksa Türkiye satış fiyatı olan 360TL fazla..

Bahsettiğiniz kadar kötü çöpe atılası bir klavye değil kendisi uzun zamandır kullanıyorum Razer,Logitech,CM, markalarının da için de olduğu bir çok klavye kullandım aralarında farki hissetmek zor. Sadece Cherry MX dediğiniz Switch en iyisi değil çoğu klavye üretici firması artık Cherry kullanmıyor bile kendi Switch lerini üretip kendi Switchlerini kullanıyor. Sırf bir markayı kötülemek için yaptığınız bu şey hiç hoş değil ve ayrıca bu fiyatlara alına bilecek klavyelerden biri kendisi şuanda hem Ck 108 Hem 910 kullanıyorum aralarındaki fark pek fark edilir seviyede değil tabi Profesyonel oyuncu değilseniz. evde oyun oynayan veya yazı yazan biri için gayet yeterli bir klavye

CM Masterkeys Lite modelini öneririm. 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Çok araştırma yaptım ancak hem cebime uygun hemde kaliteli bir klavye olsun istedim. Pişman olacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı