300 TL'ye kadar klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Halil Kahraman

Hectopat
Bir klavyeden beklentim öncelikle kaliteli ve uzun süreli kullanımlarda rahatsız etmemesidir herhangi bir ışık takıntım yok. Aklımda G213 var fikirleriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K55 Modelide Kauçuk Kubbe anahtar kullanıyor. Fiyatini hak eden bir model değil. En kötü ihtimal CM MasterKeys Lite alınabilir. Ama önerim bütçeyip yükseltip Cherry MX Red Anahtarlara sahip HyperX Alloy FPS yada FPS Pro modellerinin tercih edilmesi olacaktır.

Everest Rampage Spectra r5 fiyatını hak ediyor. 300 tl den çok düşük ama fazlasına gerek yok. Para biriktirmek önemli.Tabi çok oynadığın oyunu profesyonelce oynamak istemiyosan.

Her şey switch değil, K55, makro tuşları, multimedya tuşları, bilek desteği, RGB gibi özellikler sunuyor. Her klavyeyi Masterkeys Lite L ile karşılaştırıp fiyatını haketmiyor damgası vuruyorsunuz. Alınabiliyorsa Alloy FPS modellerinden biri alınmalı ama PRO modelinin de eksi yanları var yukarıda saydığım hiçbir özellik ve numpad yok. Bu tamamen ihtiyaca bağlı tercih meselesi bırakın alacak kişi kendi ihtiyacına göre tercihini yapsın siz değil.

SteelSeries Apex 150 kullanıyorum. RGB var. Klavyenin tuş dizilimi ingilizcedir. Mekanik klavyeyi çıkardığı sesten rahatsız olduğumdan kullanamıyorum. Klavyenin tuş basışları oldukça rahat. Öneririm. N11 üzerinden 280 gibi bir fiyata alabilirsiniz.

Her şey switch değil, K55, makro tuşları, multimedya tuşları, bilek desteği, RGB gibi özellikler sunuyor. Her klavyeyi Masterkeys Lite L ile karşılaştırıp fiyatını haketmiyor damgası vuruyorsunuz. Alınabiliyorsa Alloy FPS modellerinden biri alınmalı ama PRO modelinin de eksi yanları var yukarıda saydığım hiçbir özellik ve numpad yok. Bu tamamen ihtiyaca bağlı tercih meselesi bırakın alacak kişi kendi ihtiyacına göre tercihini yapsın siz değil.
Sürekli yazarım bu forumda Masterkeys Lite L modeline aşırı düşkünlük var ya da reklam. Ne olursa olsun ölümüne Masterkeys Lite L. :D Masterkeys Lite L modelininde bir çok dezavantajları var, ama herkesin dilinde Masterkeys Lite L var. Hediye mi veriyorlar anlamıyorum. Konumuza gelecek olursak, bütçeyi biraz aşarsan SteelSeries Apex M400 az daha aşarsan HyperX Alloy Fps. @Halil Kahraman

Sürekli yazarım bu forumda Masterkeys Lite L modeline aşırı düşkünlük var ya da reklam. Ne olursa olsun ölümüne Masterkeys Lite L. :D Masterkeys Lite L modelininde bir çok dezavantajları var, ama herkesin dilinde Masterkeys Lite L var. Hediyemi veriyorlar anlamıyorum. Konumuza gelecek olursak, bütçeyi biraz aşarsan SteelSeries Apex M400 az daha aşarsan HyperX Alloy Fps. @Halil Kahraman

Ne gibi dezavantajları var size göre @matadoria? Ayrıca forumda kimseye reklam için herhangi bir şey yapmıyoruz. Tamamen kendileri beğendikleri için öneriyorlar.

Ne gibi dezavantajları var size göre @matadoria . Ayrıca forumda kimseye reklam için herhangi birşey yapmıyoruz. Tamamen kendileri beğendikleri için öneriyorlar.
O reklam olayını biraz da sitem olarak anlayın lütfen, sürekli karşıma çıkıyor çünkü. :) Kötü bir amaçla yazmadım. Başka önerilen bir marka göremiyorum çünkü, piyasada aynı kategoride benzer ürünlerde var. Ben kişisel görüşüm olarak tuşların üstündeki rakam ve harflerin daha belirgin olmasını isterdim, bu benim için bir dezavantaj mesela. Ben daha önce CM ürünleri kullanmış biri olarak her zaman memnuniyetimi dile getiririm. CM Storm Trigger Z benim için efsane bir klavyeydi severek kullandım uzun süre. Benim üst mesajda biraz sitem ettim, çünkü başka model önerilmiyor piyasada aynı kategoride onlarca ürün var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı