300 TL'ye kadar klavye takmak için USB çoklayıcı önerisi

Vaga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarıma USB çoklayıcı almayı düşünüyorum.
Kullanım amacım klavye takacağım ve daha sonra belki SSD alıp takabilirim belli olmaz, nasıl bir ürün önerirsiniz? Bütçe 300 TL.

Aklımda bu iki ürün var.

https://www.pttavm.com/dark-dk-ac-usb242-4lü-usb2.0-hub-p-699613217?v=1.69.6

Önerileriniz USB 3.0 olursa iyi olur ben baktım da düzgün bulamadım çok pahalıydı.

Son düzenleme:
Type C girişiniz var mıdır?

Bu paylaştığınız üründe güç adaptörü bulunmadığı için hub olarak düzgün çalışmayacaktır. Type C veya ayrıca güç adaptörü olan bir model bakmalısınız.

Type-C girişiniz var mıdır?

Bu paylaştığınız üründe güç adaptörü bulunmadığı için hub olarak düzgün çalışmayacaktır. Type-C veya ayrıca güç adaptörü olan bir model bakmalısınız.

Vardı bozuldu.

Type-C girişiniz var mıdır?

Bu paylaştığınız üründe güç adaptörü bulunmadığı için hub olarak düzgün çalışmayacaktır. Type-C veya ayrıca güç adaptörü olan bir model bakmalısınız.

SSD alırsam onu bilgisayara taksam diğer kulaklık mouse ve klavyeyi USB çoğaltıcıya taksam.

Ayrıca güç adaptörü olan modellere bakın derim.
Ugreen USB 2.0 4 Portlu Hub Çoklayıcı, Siyah Amazon.com.tr

USB 3.0 için de bu ürün var ve yorumlara bakılırsa düzgün çalışıyor adaptörlü olmamasına rağmen. Amazon.com.tr
Marka ne kadar güvenilir de olsa net bir şey söyleyemem. Klavye ve mouse için yeterli olur ama taşınabilir HDD/SSD için bilemedim.

Ayrıca güç adaptörü olan modellere bakın derim.
Ugreen USB 2.0 4 portlu hub çoklayıcı, siyah Amazon.com.tr

USB 3.0 için de bu ürün var ve yorumlara bakılırsa düzgün çalışıyor adaptörlü olmamasına rağmen. Amazon.com.tr
Marka ne kadar güvenilir de olsa net bir şey söyleyemem. Klavye ve mouse için yeterli olur ama taşınabilir HDD/SSD için bilemedim.

USB 2.0 olunca oyunlarda klavye fare ve kulaklık için bir etki olur mu 3.0 ona göre alacağım.

USB 2.0 olunca oyunlarda klavye fare ve kulaklık için bir etki olur mu 3.0 ona göre alacağım.
Klavye ve mouse için hiç bir etkisi olmaz. Taşınabilir HDD/SSD için 3.0 olması daha iyi olur onun dışında ekipmanlar için sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı