300 TL'ye kadar LGA1200 için soğutucu önerisi

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Pavyon fantezim yok dostlarım, elimdeki i3 10105F kasam pek iyi olmadığı için yük altında 80-85 dereceleri görüyor. Kule tipi soğutucu ile bir nebze azaltırım diye düşünüyorum var mı bunlar arasından veya daha iyi bir öneriniz? Ek olarak Teknobiyotik 40TL gibi bir kargo parası çıkartıyor başka sitelerden daha ucuza varsa onları da alabilirim. N11 de 40 TL gibi bir kuponum vardı sanırsam 300 TL ve üstüne.

Pavyon fantezim yok dostlarım, elimdeki i3 10105F kasam pek iyi olmadığı için yük altında 80-85 dereceleri görüyor. Kule tipi soğutucu ile bir nebze azaltırım diye düşünüyorum var mı bunlar arasından veya daha iyi bir öneriniz? Ek olarak Teknobiyotik 40TL gibi bir kargo parası çıkartıyor başka sitelerden daha ucuza varsa onları da alabilirim. N11 de 40 TL gibi bir kuponum vardı sanırsam 300 TL ve üstüne.

Aralarından X94rd yi öneririm. i5 4590 ile kullanmışım. Memnundum. Sadece montajını yaparken dikkat edin.

Montajda ne gibi bir sıkıntı var RAM'lerim Adata D30 fazla baskı yapar mı diye düşünüyorum.

Bir sorunu yok. RAM'ler ile çakışacağını zannetmiyorum. Z97 ile kullanmıştım. Bu soğutucu ile birlikte gelen montaj seti ile ilk defa montaj yapıyorsanız plastik ayakları eğik takmayın. Sonrasında çıkarmak zor oluyor.

Geri
Yukarı