300 TL'ye kadar Mousepad önerisi

Bütçe
250-300

erme

Megapat
Makaleler
4

Fatih ALEMDAR

Centipat
QCK heavy tarzı etli bir mouse pad arıyorum lakin çok beğendiğiniz bir mouse pad var ise paylaşırsanız sevinirim, aşırı büyük veya küçük mouse pad istemiyorum ortalama SS'in large boyutlarında bir mouse pad yeterli, önerileriniz için şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Aklımdaki model: Glorious Heavy XL Mousepad « Zoccoshop - Profesyonel Oyuncu Ekipmanları

Hiç durmadan yapıştırın çok mükemmel bir mouse pad daha 3 gün önce aldım birçok mouse pad denedim ama aralarında en iyi tasarımı olan ve öncelik sağlayan bu oldu. Değerlendirmelerden anlarsınız zaten. Arasında benim de değerlendirmem var. https://www.trendyol.com/kl-asse-ma...sInNlYXJjaFRlcm0iOiJrbGFzc2UgbW91c2UgcGFkIn0=

Fatih ALEMDAR

Centipat
Büyük almanı tavsiye ederim.

Büyük aldım en başlarda güzeldi fakat bir süreden sonra bayağı bir sıkıyor yer sıkıntısı oluyor ve biraz sağda kalıyor klavyenin yarısı solda yarısı sağda güzel durmuyor ve o fiyatlarda büyükler pahalı oluyor ucuz ve orta olanlar da kalitesiz oluyor. 90x40'dı bundan önceki mouse pad im şimdiki 48x40 çok beğeniyorum ve herkese şiddetle öneriyorum.

KS
KS
M

MachL

Hectopat
Makaleler
1
Büyük almanı tavsiye ederim.
Büyük aldım en başlarda güzeldi fakat bir süreden sonra bayağı bir sıkıyor yer sıkıntısı oluyor ve biraz sağda kalıyor klavyenin yarısı solda yarısı sağda güzel durmuyor ve o fiyatlarda büyükler pahalı oluyor ucuz ve orta olanlar da kalitesiz oluyor. 90x40'dı bundan önceki mouse pad im şimdiki 48x40 çok beğeniyorum ve herkese şiddetle öneriyorum.
Klasse 70x30 mousepadim var çok memnunum lakin bu kadar uzun istemediğim için daha kare bir mousepade geçmek istiyorum.

Yukarı