300 TL'ye Kulaklık, Mouse ve Klavye Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kırsehir_onur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Sanal marketimden crative fatal1ty alınabilir kulaklık olarak. 108 tl. Diğer bileşenleri vatandan alabilirsiniz. Mouse olarak a4tech bloody v7ma core 3 aktif alınabilir. 99 tl. Klavye olarak a4 tech bloody b120 tercih edilebilir. 89tl. Önerdiğim mousenin core 3 makrosu aktiftir fiyatı o yüzden biraz pahalıdır. Telde olduğum için link atamıyorum, a4 tech bloody v7m core 3 aktif daha stoklara gelmedi. Toplam 296 tl yapıyor sanırsam.

Logitech G105: 110 TL
Logitech G300: 80 Tl
SteelSeries 4H: 120 TL

Benim tavsiyelerim bu yönde. G230'la çok sorun yaşayan olduğunu duydum ama G105 ve G300'ü kendimde kullandım ve arkadaşlarımada aldırdım. SteelSeries'de çok kaliteli ürünler üretiyor. Bu ürünleri almanı tavsiye edebilirim.

Arkadaşlar maus, klavye , kulaklık olarak şu modelleri düşünüyorum :
Bloody zl5 , logitech g105 , creative sound blaster . yorumlarınızı bekliyorum

Bütçeyi az daha zorlayabilirsen Bloody'nin G501 oyun kulaklığı var. 7.1 surround. Şu an Media Markt'te 169 TL. Mouse Gigabyte M6980X önerebilirim. Hızlıal'da 90TL+kargo. (Ben de bugün karar kılacağım mouse için şuan M6980X ile Bloody T7 ve V7MA arasında kararsız kaldım.) Klavye olarakta A4 Tech X7-G800V öneririm. Tuşları bana çok rahat geldi. Vatan mağazasında kurcalama fırsatı bulmuştum da.:) Klavye de Hepsiburada'da 60TL+kargo. Yani toplamda 320-330 TL civarında olur. Ben 20-30 TL daha zorla limitini derim :) Herkese iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı