300 TL'ye kulaklık önerisi

Yusuf Efe7171

Picopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sonuç olarak Rampage🤠 yani.
Rampage alacaksanız bile bu fiyat bandında alınmaz

James Donkey 711 alabilrsinkullanıyorum ses kalitesi iyi tek sorunu 2 yıl sonunda pedlerindeki deri soyyulmayya başladı aradığımda 2, 5USD+%18 KDV dediler.

Bu fiyat bandındaki ürünlerde ahım şahım bir ses kalitesi farkı olacağını sanmıyorum. Hangisi konforluysa onu al. Misal Gamenote H2016D alma, terletiyor ve kafayı çok sıkıyor. Bu kulaklık da gözüme küçük geldi açıkçası.

Uzun bir süre Rampage Hectora kullandım, ses kalitesi olarak da rahatlık olarak da gayet iyi bir kulaklıktı, onu tavsiye edebilirim.

Bu fiyat bandındaki ürünlerde ahım şahım bir ses kalitesi farkı olacağını sanmıyorum. Hangisi konforluysa onu al. Misal Gamenote H2016D alma, terletiyor ve kafayı çok sıkıyor. Bu kulaklık da gözüme küçük geldi açıkçası.

Uzun bir süre Rampage hectora kullandım, ses kalitesi olarak da rahatlık olarak da gayet iyi bir kulaklıktı, onu tavsiye edebilirim.

Hocam baktım biraz farklı geldi fakat alınabilir tavsiye için sağ olun.

James Donkey 711 alabilrsinkullanıyorum ses kalitesi iyi tek sorunu 2 yıl sonunda pedlerindeki deri soyyulmayya başladı aradığımda 2, 5USD+%18 KDV dediler.

Bu kulaklık biraz daha hoşuma gitti alınabilir tavsiye için sağ olun.

Hocam sonuç olarak rampage🤠 yani.
Rampage alacaksanız bile bu fiyat bandında alınmaz.

Neden alınmaz peki tam anlamış değilim 🤔

Uzun bir süre Rampage hectora kullandım, ses kalitesi olarak da rahatlık olarak da gayet iyi bir kulaklıktı, onu tavsiye edebilirim.

Hocam kuzenimde kulak üstü JBL kulaklığı var tam modelini hatırlamıyorum onunla kıyasladığımda nedense benim kulaklığım daha iyi geldi hem ses seviyesi olsun hem derinlik olsun daha hoş yani 300 TL'lik kulaklıkla 1500 TL'lik kulaklık kesinlikle kıyaslanamaz ama bu bantta tek tük olsa da güzel kulaklıklar var JD 711/710 gibi Rampage'ninde güzel kulaklıkları var fiyatları tam hatırlamıyorum Gamepower'ın da var dı sanki.

Hocam kuzenimde kulak üstü JBL kulaklığı var tam modelini hatırlamıyorum onunla kıyasladığımda nedense benim kulaklığım daha iyi geldi hem ses seviyesi olsun hem derinlik olsun daha hoş yani 300 TL'lik kulaklıkla 1500 TL'lik kulaklık kesinlikle kıyaslanamaz ama bu bantta tek tük olsa da güzel kulaklıklar var JD 711/710 gibi Rampage'ninde güzel kulaklıkları var fiyatları tam hatırlamıyorum Gamepower'ın da var dı sanki.
JD ürünleri zaten forumdakilerin abarttığı kadar kötü değil, ben de JD710 aldım, Xbox uyumlu değil diye iade ettim ama idare eder bir ses kalitesi vardı ve çok rahattı. Forumda övülen kulaklıklardan birini aldım ses kalitesi olarak meh, rahatlık olarak da berbat bir kulaklık ile kaldım şimdi. Gidip Razer Blackshark alacağım işte, indirime girmişken hazır.

JBL kulaklıktan daha iyi değildir de daha çok sesi çıkıyordur, tahminim o. Çünkü bendeki JD710 hoparlör gibiydi.

Geri
Yukarı