300 TL'ye kulaklık önerisi

Ustte atilan Rush ER3 modeli tercih edebilirsin. Arkadasin dedigi gibi bu butcede 7.1 bulamazsin. Her ne kadar Rampage tarzi markalari onermesekte "kullandigim" icin Rampage RH1 Hectora Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu da oneriyorum bu butcelerde. Mikrofonu cidden kaliteli. Pedleri 2 yilda soyulmustu bende.
hocam laptopta kullanacağım tek jak girişi var, kutu içindeki dönüştürücü aparat işe yarıyor mu? Ses kasma ve başta ağrı yapma konularında nasıl? Cevap verirseniz sevinirim.

Rampage demişiniz ya o hocam
Hocam 300 liralık bir kulaklık için ses kasması bence yeterli, mikrofonu çok başarılı, kulakta pek fazla agrı yapmadı bende ama sizde nasıl olur bilmiyorum. Ayrıca pedler tam kulağı kapatmıyor yani nefes alabiliyor kulaklar. Ayrıca aparat işe yarıyor. Eksi olarak söyleyebileceğim yanı malzeme kalitesi, ses seviyesi, pedlerin 2 yıla yakın bir sürede soyulması. Ama pedler soyulduktan sonra ben daha çok rahat ettim şahsen. Ayrıca eksi yöne dışarıya çok ses vermesini de ekleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı