300 TL'ye oyun önerisi

Vexina

Hectopat
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
i5 7400
Steam hesabımdan bende bulunan oyunlara bakabilirsiniz. Genellikle bilinen çoğu oyun var. Her türlü oyunu oynayabilirim. Steam Community :: Hardeyn

Genellikle korku, aksiyon seviyorum. Anime tarzı da önerebilirsiniz. Anime olarak şu an Code Vein, Tales of Arise oynuyorum.

Mediumun hikayesi beni çok etkilemişti ama 2. gerçeklik optimizasyonu yok RX 570 ile 30 FPS anca alıyordum.
Resident Evil 2/3/7/8 öneririm hocam, 3'ün yakın zamanda remakesi çıkacakmış haberiniz olsun.

Resident Evil indirimde hocam yaz indirimlerinde RDR 2 150 TL'ye düşüyor onu da deneyebilirsiniz bir de Epic Games'den yanlış hatırlamıyorsam kod ile birlikte 260 TL'ye God of War da alabilirsiniz.

Resident Evil indirimde hocam yaz indirimlerinde RDR 2 150 TL'ye düşüyor onu da deneyebilirsiniz bir de Epic Games'den yanlış hatırlamıyorsam kod ile birlikte 260 TL'ye God of War da alabilirsiniz.

Hocam keşke hesaba baksaydınız profil vitrininde gözüküyor God of War ile RDR2 mevcut.
Dead Space serisine de bir göz atın hocam ama indirimlerde. Geçenlerde 2.oyunu ücretsiz verilmişti Amazon primden galiba.

Evet hocam 2. oyunu Amazon'dan almıştım fakat oyun ilgimi çekmedi. Daha çok 1. şahıs oyunları seviyorum.
Mediumun hikayesi beni çok etkilemişti ama 2. gerçeklik optimizasyonu yok RX 570 ile 30 FPS anca alıyordum.
Resident Evil 2/3/7/8 öneririm hocam, 3'ün yakın zamanda remakesi çıkacakmış haberiniz olsun.

Hocam 8. oyunu sistemim kaldırır mı emin değilim. Fakat 3'ün Remake'i zaten bulunuyor yakın zamanda 4'ün remake çıkacakmış.

Hocam keşke hesaba baksaydınız profil vitrininde gözüküyor God of War ile RDR2 mevcut.

Evet hocam 2. oyunu Amazon'dan almıştım fakat oyun ilgimi çekmedi. Daha çok 1. şahıs oyunları seviyorum.

Hocam ben başlığa göre yazdım o yüzden fark etmedim ama hesabınızda Cyberpunk yok onu deneyin 125 TL'ye düşüyor ben oynadım bence güzel değer karar sizin.

Hocam Dishonered serisine bir bakın görsel roman dedektiflik falan seversenizde danganronpa serisine bakabilirsiniz.
Teşekkürler hocam bakacağım.
Hocam ben başlığa göre yazdım o yüzden fark etmedim ama hesabınızda Cyberpunk yok onu deneyin 125 TL'ye düşüyor ben oynadım bence güzel değer karar sizin.

Evet hocam Cyberpunk 2077'i yaz indirmelerinde almayı düşünüyorum fakat sistem kaldırır mı emin değilim :(

Evet hocam Cyberpunk 2077'i yaz indirmelerinde almayı düşünüyorum fakat sistem kaldırır mı emin değilim :(

1050 ile en kötü 720p Low oynarsınız ama 1080p Low da FSR açık şekilde de oynatır çok yüksek bir performans beklemeyin emin olamazsanız internetteki test videolarını da izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı