300 TL'ye PS4 Kolu Önerisi

Emre_Mutlu

Femtopat
Daha fazla  
Başta alakasız olacak ama zamanında Xbox One S kolumu ikinci elde 250 liraya satmıştım, şimdi bir daha niyetlendim ve en düşük fiyatının 800 lira olduğunu gördüm. Sonra PS4 kolu bakmaya çalıştım ki orada apayrı bir curcuna var, arkadaşlar herkes orijinal herkes benim ürünüm iyi diyor ama çok ciddi derecede fake kol bulunuyor piyasada. Üstelik PS4 orijinal kolu diye satılıyor. Ben de bunu araştırırken öğrendim, 300 lira kadar bütçem var ve ne alacağımı inanın ki bilmiyorum. Orijinal diyenlere inansam esas orijinal dedikleri 700 civarına satılıyor, inanmasam 700'e kol almak durumundayım. Kısaca alamam yani.

Bir de yenilenmiş kol muhabbeti daha var, o bambaşka mevzu.

Attığım linklere bakıp fikir verirseniz ve ek bilgilendirmede bulunursanız sevinirim, erkenden göndere bastım yanlışlıkla linkleri şimdi yolluyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinde çok haklısın bizde 400 TL'ye almıştık 2 hafta oynadım hemen gecikme başladı, takılmalar oldu elimizde kaldı orijinali de çok pahalı ama şansını denemelisin.

Açıkçası bu ne olduğu bilinmeyen cihazlar yerine Bim'den gamepad alırım daha iyi. En azından şikayet etmek istediğinde ortada bir şirket bulunabilir.

Dediklerinde çok haklısın bizde 400 TL'ye almıştık 2 hafta oynadım hemen gecikme başladı, takılmalar oldu elimizde kaldı orijinali de çok pahalı ama şansını denemelisin.

Bir de 400 liraya aldıysanız ben eli eteği çekeyim bu işten :D nasıl bir hale geldik biz ya böyle.
Olan 250 TL'ye giden Xbox koluna olmuş. Geçmiş olsun. Bu bütçede çok alternatif yok maalesef.
Daha da bir yıl garantisi vardı...

Geri
Yukarı