PS4 kolu önerisi

Arkadaşlar merhaba şu kolu almayı düşünüyorum gri kamuflajını Hadron kötü bir marka değil klavyesini kullanıyorum bir sıkıntısı yok 1.5 yıl oldu ürün bu arkadaşlar 24 ay garanti vermişler ama ben şimdi Bluetooth adaptörü alacağım titreşimi alır mıyım PC'ye bağlayacağım masaüstü HADRON Hd323 Ps4 Bluetooth Altın Oyun Kolu | Trendyol almak istediğim Bluetooth adaptörü ise bu param bunlara yetiyor bir bakın arkadaşlar Gamepad desteği var mı acaba ne dersiniz Cyber Bluetooth CSR 4.0 Dongle Alıcı Fiyatı - Taksit Seçenekleri.

Evet hocam. CSR 4.0 oyun kolu ile uyumlu. Bir arkadaş yorumlarda kasaya değil, anakart üzerinde bulunan portu kullanın diye tavsiyede bulunmuş. Bir arkadaş PS3 kolunu çalıştırmış. Daha önce dediğim gibi DS 4 programını yükle kullan. Hayırlı olsun.

Hocam adaptörü kasa üzerine değil arkada bulunan porta takıp kullanın. DS 4 programını yükleyin. Bir çeşit emülatör. Kolun daha iyi çalışması için.

Hadron alıcağına hiç almanı önermem, bütçe kısıtlıysa F310 bakabilirsin.

Kaç kere Hadron kullandın.
Hocam adaptörü kasa üzerine değil arkada bulunan porta takıp kullanın. DS 4 programını yükleyin. Bir çeşit emülatör. Kolun daha iyi çalışması için.

Kasanın arkasında ki USB 3.0 porta takacağım doğru mu alacağım ürün nasıldı PS4 taklidi bakar mısınız.

Kaç kere Hadron kullandın.

Kasanın arkasında ki USB 3.0 porta takacağım doğru mu alacağım ürün nasıldı PS4 taklidi bakar mısınız.
Bana Hadron'u mu savunacaksın ? Merak ediyorsan 1 kere kullandım, 1 hafta dayanmamıştı. Bu arada Hadron markası ve farklı markaların tıpa tıp aynı ürünlerini görebilirsin, çünkü marka basıyorlar. Paranı çöpe atmak istiyorsan Hadron alabilirsin.

Bana Hadron'u mu savunacaksın? Merak ediyorsan 1 kere kullandım, 1 hafta dayanmamıştı. Bu arada Hadron markası ve farklı markaların tıpa tıp aynı ürünlerini görebilirsin, çünkü marka basıyorlar. Paranı çöpe atmak istiyorsan Hadron alabilirsin.

Klavyesini kullanıyorum hatta şu an onunla yazıyorum ve hiçbir sıkıntısı yok buna ne demeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı