300 TL'ye satılan klavye alınır mı?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
No.1 - Koyu Siyah
03:00 ────────────● ∞
⇆ㅤ◁ㅤ❚❚ㅤ▷ㅤ↻
Arkadaşlar, AVM'ye gittik ve oradaki mağazada 350 TL'ye bildiğin klavye mouse set var ama insanlar bir klavyeye 700 TL veriyor. Bu mağazalarda satılan 300 TL'lik klavye ile o klavyelerin ne farkı var? (klavye mekanik klavye.)

Arkadaşlar, AVM'ye gittik ve oradaki mağazada 350 TL'ye bildiğin klavye mouse set var ama insanlar bir klavyeye 700 TL veriyor. Bu mağazalarda satılan 300 TL'lik klavye ile o klavyelerin ne farkı var? (klavye mekanik klavye.)

Kalite farkı
Marka farkı
Garanti
Mekanik olup olmaması

Kalite farkı var hocam. 350TL olan marka bilindikse, kalitesine güveniyorsanız onu alın.

Nereden.

700 TL 1-2 yıl öncesinde kaldı en son SteelSeries Apex 5 için 2300TL para vermiştim tıklama ömrü-Switch kalitesi gibi birçok sebebi var.

Yazılımla uğraşıyorum, oyun oynuyorum, bu klavyeyi alsam sıkıntı olur mu? Şu an kullandığım klavye 50 TL'lik düz klavye olduğu için dokunma hissi umurumda değil, klavye ses çıkarıp dikkatimi dağıtır mı? Ve 2-3 yıl gider mi?

Yazılımla uğraşıyorum, oyun oynuyorum, bu klavyeyi alsam sıkıntı olur mu? Şu an kullandığım klavye 50 TL'lik düz klavye olduğu için dokunma hissi umurumda değil, klavye ses çıkarıp dikkatimi dağıtır mı? Ve 2-3 yıl gider mi?

1.5 yıl cıvarı belki o bile olmayabilir.

300TL'ye 0 mekanik klavye mi?.Hemde set ha.Bence üstündeki mekanik yazısına aldanmayın hocam genelde bilerek kandırmak için üstüne saçma sapan "profeşınıl geyming meçaniç klavye" falan yazıyorlar.Markasını söylerseniz yardımcı olurum.

Genelde üstüne kocaman mekanik yazıp alt tarafa bir yere küçükce mekanik hisli yazıyorlar. O da membran çıkıyor. Kısaca büyük ihtimalle Rainbow aydınlatmalı membran klavye.

Yeni konular

Geri
Yukarı