300 TL'ye stereo kulaklık mı, sanal 7.1 mi?

Bütçe
300

Krallar 123

Hectopat
Daha fazla  
PUBG, Fortnite, Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Stereo bir oyuncu kulaklığı mı, yoksa sanal 7.1 bir oyuncu kulaklığı mı tercih etmeliyim ya da stereo alıp Windows Sonic ile ya da program indirerek 7.1 mi yapmalıyım? Hangi kulaklıkları önerirsiniz? Bütçe maksimum 300 TL.

Şu ana kadar aldığım ürünlerin özelliklerinden kullanmadığım tek şey kulaklığın 7.1 özelliğidir sanırım. Bence çok gereksiz bir şey. FPS oyunlarında sesin nereden geldiğini anlamayı daha da zorlaştırıyor. Bu yüzden özellikle de bu fiyata stereo almanı tavsiye ederim.

Offf kulaklıktan anlamıyosunuz 7.1 özelliği ile Windows Sonic'in zerre alakası yok. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. 7.1 olması kafanı falan da karıştırmıyor ayrıca adamın nereden geldiğini çok rahat bir şekilde duyup anlayabiliyorsun. Stereoya 300 lira falan da vermeyin gidin 10 liraya kulaklık alın daha iyi 7.1 özelliği ile stereo kıyaslanamaz bile...

Offf kulaklıktan anlamıyosunuz 7.1 özelliği ile Windows Sonic'in zerre alakası yok. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. 7.1 olması kafanı falan da karıştırmıyor ayrıca adamın nereden geldiğini çok rahat bir şekilde duyup anlayabiliyorsun. Stereoya 300 lira falan da vermeyin gidin 10 liraya kulaklık alın daha iyi 7.1 özelliği ile stereo kıyaslanamaz bile...

Ciddi bir yazı mı bu? Windows Sonic 7.1 özelliğini sanal olarak kullanmanıza yarıyor. 300 TL'ye alacağı 7.1 kulaklıkla bırakın adamın nereden geldiğini, adamı bile duyamaz. Bilmeden sadece ezbere yorum yapmayın lütfen, yenisiniz yazık etmeyin kendinize.

Ciddi bir yazı mı bu? Windows Sonic 7.1 özelliğini sanal olarak kullanmanıza yarıyor. 300 TL'ye alacağı 7.1 kulaklıkla bırakın adamın nereden geldiğini, adamı bile duyamaz. Bilmeden sadece ezbere yorum yapmayın lütfen, yenisiniz yazık etmeyin kendinize.
Windows Sonic İle 7.1 Zerre Alakası Yok...Bu arada 7.1 le Adam duyamaz diyosun. Acaba ben niye duyuyorum kendin 7.1 kulaklık alamıyosun alacak insanlara etki etme ettirme. Ben şuan ettirmiyorum. Ben 7.1 kullanıyorum ve iyiki almışım çok rahat duyuyorum sesleri kendiniz Windows sonic kullana kullana sağır olmuşsunuzdur veya 7.1 kullanmamışsınızdır bile çevreden duyduklarını sallıyosundur git youtube videoları falan izle bilgi edin sonra gel burda cevap yaz. Evet ben yeniyim sırf 7.1 i kötüledikleri için hesap açıp cevap yazdım.O Zaman güzel kardeşim benim git 10 tl ye bimden kulaklık al windows sonic açıp oooy ben sanal 7.1 kullanıyorum diye sevin sonrada bilmeden gel burda konuş. OLMAZ

Windows Sonic ile 7.1 zerre alakası yok...bu arada 7.1 le adam duyamaz diyorsun. Acaba ben niye duyuyorum kendin 7.1 kulaklık alamıyorsun alacak insanlara etki etme ettirme. Ben şu an ettirmiyorum. Ben 7.1 kullanıyorum ve iyi ki almışım çok rahat duyuyorum sesleri kendiniz Windows Sonic kullana kullana sağır olmuşsunuzdur veya 7.1 kullanmamışsınızdır bile çevreden duyduklarını sallıyosundur git YouTube videoları falan izle bilgi edin sonra gel burada cevap yaz. Evet ben yeniyim sırf 7.1'i kötüledikleri için hesap açıp cevap yazdım. O zaman güzel kardeşim benim git 10 TL'ye BİM'den kulaklık al Windows Sonic açıp oooy ben sanal 7.1 kullanıyorum diye sevin sonrada bilmeden gel burada konuş. Olmaz.

Kullandığınız kulaklığın modelini öğrenebilir miyim rica etsem? Ona göre yorum yapmayı düşünüyorum.

Kullandığınız kulaklığın modelini öğrenebilir miyim rica etsem? Ona göre yorum yapmayı düşünüyorum.

Gamepower.

7.1 sanal Surround teknolojisi hala tam gelişmiş değil, bence stereo almak daha mantıklı. Zaten Windows Sonic sayesinde sanal Surround eklemiş oluyorsunuz kulaklığa.

Onun ile 7.1 aynı değil anlamıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı