300 TL'ye uydu alıcısı önerisi

Bütçeyi aşıyor ama uzun yıllar götürür. Yanında ücretsiz IPTV falan da var.
Olmazsa bu da olabilir.

İki marka arasında kaldım bir senin önerdiğin var bir de redline markası var ürünlerine baktım da redline çok hoşuma gitti RED360 nano 4K modeli var ya da farklı modelleri sitesinde bulunuyor sizce nasıl o marka?

O da Android TV box. O da eski.

Demin hiremco GT Turbo v8D videosu izliyordum sadece ulusal kanallar diyor da anlamadığım ben dmax çok izleyen biriyim hani eski sadece uydu alıcısı olan abuk subuk tüm yerel kanalların da olduğu uydu alıcıları gibi midir yoksa sadece TRT iş kanal D star gibi kanalları mı çıkartıyor?

Demin hiremco GT Turbo v8D videosu izliyordum sadece ulusal kanallar diyor da anlamadığım ben dmax çok izleyen biriyim hani eski sadece uydu alıcısı olan abuk subuk tüm yerel kanalların da olduğu uydu alıcıları gibi midir yoksa sadece TRT iş kanal D star gibi kanalları mı çıkartıyor?
Hocam uydu da normal yerel kanalları izlersiniz zaten. Bildiğimiz TGKS kanal listesi. Ama yanında IPTV veriyorlar, orada hem Türkiye kanalları hem Avrupa kanalları falan var, filmler falan var. Kendiniz IPTV alarak onu da kullanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı