300 ve 350 TL arası kulaklık önerisi

ALDACI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, 300 ve 350 TL arası kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım.
Size aklımda olan birkaç modeli yazmak istiyorum.

==============================================================================
HP 1KF76AA OMEN by HP 800 Oyuncu KulakLIK

Cooler Master MasterPulse MH530 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık

Pusat Virtual 7.1

50 TL daha bulabilirsem bunu almak istiyorum.
Razer Electra V2 7.1 Surround Siyah Analog Gaming Kulaklık

Plantronics RIG 500 PRO

Önerilerinizi bekliyorum.

Ne uyarısı hocam?
JD - Gamepower - Rampage gibi markalara para verilmemesi taraftarıyım, 2016'ya kadar tüm kulaklıklarım hatta klavyem de Rampage markasıydı her 6 aya gelmeden bozuluyorlardı (Klavye kendi hatam sonucu bozulmuştur) Gamepower Warlock aldım iğrenç. (Hala kullanıyorum "Daktiloyu") JD'ye bulaşma imkanım daha olmadı :)

JD - Gamepower - Rampage gibi markalara para verilmemesi taraftarıyım, 2016'ya kadar tüm kulaklıklarım hatta klavyem de Rampage markasıydı her 6 aya gelmeden bozuluyorlardı (Klavye kendi hatam sonucu bozulmuştur) Gamepower Warlock aldım iğrenç. JD'ye bulaşma imkanım daha olmadı :)
Hocam klavye konusunda kesinlikle uzak durulması gerekilen bir firma onun dışında kulaklıkları güzel yapıyorlar yani kulaklıklara gönül rahatlığıyla güvenilebilir.

Hocam klavye konusunda kesinlikle uzak durulması gerekilen bir firma onun dışında kulaklıkları güzel yapıyorlar yani kulaklıklara gönül rahatlığıyla güvenilebilir.
bu videoda anlatıldığı güzel mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen Kullandığım en üst düzey kulaklık, Asus Rog Delta'ydı onu da turnuva da kullandım. Evde kullanma olarak çoğu Rampage kulaklığı, HyperX Stringer ve en memnun eden Asus Cerberus V2'dir. Size söz veriyorum kulaklık bozulunca JD711 alacağım.

Forumlarda gezerken jamesdonkey gibi markaları kimse önermiyordu ama yine de teşekkür ederim

Bu kulaklığı görmüştüm ama beğenemedim yine de teşekkür ederim.

Türkiye'ye ne zaman gelir ? Öneriniz için teşekkür ederim ilgimi geçti.
Belli değil fakat yakın zamanda gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı