3000-3100 TL bütçe ile 1080p 144 veya 120 Hz monitör önerisi

378352

Hectopat
Makaleler
3
Rekabetçi oyunlar ( CS:GO, Valorant vs.) Oynamayacağım. Sadece Minecraft Java'da yüksek FPS'lerde yırtılma olmaması, kronik sorun ve ghosting olmaması da önemli.

1080P'de 144 veya 120 Hz yeterli benim için.

3000-3100 TL arasında bir monitör olursa sevinirim.

Rekabetçi oyunlar ( CS:GO, Valorant vs.) Oynamayacağım. Sadece Minecraft Java'da yüksek FPS'lerde yırtılma olmaması, kronik sorun ve ghosting olmaması da önemli.

1080P'de 144 veya 120 Hz yeterli benim için.

3000-3100 TL arasında bir monitör olursa sevinirim.

O fiyata saydığınız özellikler çok zor. Forum da onerilen monıtorlerın(ya da daha ııyılerının)2.eline bakmanızı onerırım.
Edit:2. ele bıraz baktım da fıyatlar pahalı 1K arttırıp bunu almanızı onerırım en ucuza bu var hocam.
2.edit: Yine fiyatlara bakarken bir monitör dikkatimi çekti fiyatı uygun ve bildiğim kadarıyla kronık sorunu yok bence alınılabılır bır model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Heimlich

Son düzenleme:
Yine fiyatlara bakarken bir monitör dikkatimi çekti fiyatı uygun ve bildiğim kadarıyla kronık sorunu yok bence alınılabılır bır model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Heimlich

Bahsettiğiniz monitörün bu forumda kötülendiğini gördüm (ghosting sorunluymuş ve ekranı çok yavaşmış.) Sizce bu HP monitör kötü mü?

Bahsettiğiniz monitörün bu forumda kötülendiğini gördüm (ghosting sorunluymuş ve ekranı çok yavaşmış.) Sizce bu HP monitör kötü mü?
Model güzel, yinede Ghosting yaşanırsa şaşırmamak lazım. Ayrıca model 4ms, dolayısıyla fazla seri bir ekran beklememelisiniz.

HP monitör bu fiyata alınabilecek tek alternatif sanırım.

Diğer ASUS modeli daha iyi bir tercih olur biraz daha çıkabilirseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı