3000-3500 TL 24 inç 144 Hz TN panel monitör önerisi

sefa.d

Centipat
Daha fazla  
Dostlar uygun fiyatlı 3000-3500 arası bir monitör önerir misiniz? TN panel olmalı kesinlikle. IPS panel var şu an kullanamadım gözlerim çok kötü oldu.

Dostlar uygun fiyatlı 3000-3500 arası bir monitör önerir misiniz? TN panel olmalı kesinlikle. IPS panel var şu an kullanamadım gözlerim çok kötü oldu.
TN daha kotu, kullandiginiz IPS'in modeli nedir? Kullanidiginiz monitor kotudur cunku TN, IPS den daha fazla yorar.

TN daha kotu, kullandiginiz IPS'in modeli nedir? Kullanidiginiz monitor kotudur cunku TN, IPS den daha fazla yorar.
lg 24gn600-b. Bunu aldım kullandım 20 gün falan sonra gözlerim yanmaya başladı. 2 aydır bilgisayara bakamıyorum . biraz iyileşir gibi oluyor bakıyorum tekrar eskisi gibi ağrıyor. eski dizüstü bilgisayarım tn paneldi böyle şeyler olmuyodu hiç. Bu yüzden değiştirme kararı aldım.

Adam gibi bir TN panel istiyorsan.
BenQ Zowie XL2411K Monitör önerim bu modeldir. FPS oyunlarda çok memnun eder ve çoğu TN panele göre daha iyi renk katmanına sahiptir. Üstelik DyAc var.
Fakat pamuk eller cebe.

Eğer bütçe çıkmıyorsa Asus TUF Gaming VG248Q1B Monitör alınabilir.
Pivot destekli istersen ViewSonic XG2401 Monitör

Sıf TN istediğin için öneriyorum. Gözlerinle ilgili konuya girmeyeceğim çünkü mantıklı bulmuyorum. Gidip doktora görün.

Adam gibi bir TN panel istiyorsan.
BenQ Zowie XL2411K Monitör önerim bu modeldir. FPS oyunlarda çok memnun eder ve çoğu TN panele göre daha iyi renk katmanına sahiptir. Üstelik DyAc var.
Fakat pamuk eller cebe.

Eğer bütçe çıkmıyorsa Asus TUF Gaming VG248Q1B Monitör alınabilir.
Pivot destekli istersen ViewSonic XG2401 Monitör

Sıf TN istediğin için öneriyorum. Gözlerinle ilgili konuya girmeyeceğim çünkü mantıklı bulmuyorum. Gidip doktora görün.
Öneriler için teşekkürler. Doktora gittim bir şey yok dedi. Bende hiç memnun değilim durumdan ve şaşkınım. Sistem topladım inan bilgisayarı kullanamadım. Birde boş yere masraf edeceğim tekrardan.

Bir şey sormak istiyorum bu TN panellerde ince çerçeve olmuyor mu ? Hepsi kalın

Geri
Yukarı