3000-3500 TL Arasında Üst Sınıf Masaüstü Önerisi

Moonrage

Hectopat
Arkadaşlar bu fiyatta masaüstü toplamayı düşünüyorum. Çıkacak oyunları da çok rahat ultra oynamak istiyorum. Parçaları ve Linkler şeklinde bana bu şekilde bir toplama listesi göndere bilir misiniz? Sizlere çok zahmet olacak ama şimdiden özürlerimi iletiyorum Recep Baltaş 'tan özellikle yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu fiyatta masaüstü toplamayı düşünüyorum. Çıkacak oyunları da çok rahat ultra oynamak istiyorum. Parçaları ve Linkler şeklinde bana bu şekilde bir toplama listesi göndere bilir misiniz? Sizlere çok zahmet olacak ama şimdiden özürlerimi iletiyorum Recep Baltaş 'tan özellikle yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

Nedir bu Recep BALTAŞ aşkı , arkadaşım burda sistem topluyoruz zaten bir sorun olursa zaten Recep Baltaş devreye giriyor.

Özellikle ve özellikle Recep Baltaş'ı istemeniz bazı arkadaşlara ayıp olabilir.İyi arkadaşlarda mevcut bu forum'da

Nedir bu Recep BALTAŞ aşkı , arkadaşım burda sistem topluyoruz zaten bir sorun olursa zaten Recep Baltaş devreye giriyor.

Özellikle ve özellikle Recep Baltaş'ı istemeniz bazı arkadaşlara ayıp olabilir.İyi arkadaşlarda mevcut bu forum'da

Kardeşim ben zaten forumda iyi arkadaşlar yok demedim ki, eğer müsait ise Recep abiden de rica ettim sadece. Herkesin önerisini bekliyorum zaten, yazdığım gibi üst seviye bir makine toplamak istiyorum özellikle isteğim şudur ekran kartının en üst seviye olması ve kulaklık, mouse, klavye bunların bir önemi yok önemli olan kasanın istediğim şekilde çok üst seviye olması yanına uygun bir monitör bulurum. Kulaklık, mouse, klavye bunları yazmasanız da olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı