3000-3500 TL Gaming Laptop Önerisi

Neden ? Bende Monster düşünüyordum.
Bilgisayar geçen hafta cumartesi geldi daha 2 gün görmeden 2 kere servise gönderdim. 1 haftada 2 kere servis diyorum yani sen düşün.

Dostum yapma şunu. :) Ne sen sorun yaşadın diye en kötü marka o, ne de ben sorun yaşamadım diye en iyisi. Böyle kesin yargılarla kimseye yardımcı olamayız.
4300 tl girdi usta kısa yoldan bana. İnan bana iyi niyetimden diyorum, giderayak buradaki arkadaşların da başına gelmesin diye dost tavsiyesi veriyorum. Sende haklısın ama işte durum bu. Benim istediğim benim yaşadığım sorunları başka birisi daha yaşamasın.

Bilgisayar geçen hafta cumartesi geldi daha 2 gün görmeden 2 kere servise gönderdim. 1 haftada 2 kere servis diyorum yani sen düşün.

4300 tl girdi usta kısa yoldan bana. İnan bana iyi niyetimden diyorum, giderayak buradaki arkadaşların da başına gelmesin diye dost tavsiyesi veriyorum. Sende haklısın ama işte durum bu. Benim istediğim benim yaşadığım sorunları başka birisi daha yaşamasın.
Ben de diyorum ki diğer markalarda da sorun çıkabiliyor. Bakarsan forumlarda yeni msı almış bir arkadaş işlemci 90 dereceleri geçiyor diye başlık açmış. Yani sorun her markada olabiliyor. Bence öneri isteyen kişiye yardımcı olabilmek için f/p açısından başarılı örnekler vermek faydalı olacaktır. Biri çıkar msı, monster önerir, biri bak burada asus veya hp de var der. Olması gereken bunlar içinden en doğru kararı beraberce tartışarak sonuca ulaştırmak. Senin sorunun da çözülür yakında sıkma bu kadar canını. Haklısın bu arada kimse yeni aldığı herhangi bir şey sorunlu olsun istemez. Ama işte şans bazen olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı