3000-3500 TL laptop önerisi

sinan864

Hectopat
3000-3500 TL arasında laptop arıyorum. i7 ve mümkünse Dell, HP, Lenova markaları tercihimdir. Önerilerinizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sade, şık, ergonomik bir şey mi istiyorsunuz yoksa daha performanslı bir şey mi? Nasıl bir bilgisayar istediğinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olurum(z).

Sade, şık, ergonomik bir şey mi istiyorsunuz yoksa daha performanslı bir şey mi? Nasıl bir bilgisayar istediğinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olurum(z).
Evde kullanılacak bilgisayar. Beni en az 3.4 sene götürsün.eh o kadar para verip de oyun oynamamakda olmaz.yani performanslı olması lazım biraz.i7 işlemciyle bilgisayarın ömrü daha uzun olur düşünüyorum.

Evde kullanılacak bilgisayar. Beni en az 3.4 sene götürsün.eh o kadar para verip de oyun oynamamakda olmaz.yani performanslı olması lazım biraz.i7 işlemciyle bilgisayarın ömrü daha uzun olur düşünüyorum.

İ7 olması değil nesli daha önemli ilk i7 işlemci 2008 tarihinde çıktı mesela.

Tavsiyemde şunu alıp 200TL'ye 120GB SSD ekleyip Windows'u ona kurmanızdır;

Dell Inspiron 7577 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı
Bu modeli bende alternatifler arasına koymuştum. 7300 serisi. 8550 olaymış iyiymiş.

Bu modeli bende alternatifler arasına koymuştum. 7300 serisi. 8550 olaymış iyiymiş.

Oyun mu oynamak istiyorsunuz yoksa güç tasarrufu ve daha taşınabilir bir laptop mı karar verin ona göre seçin modeli. Ayrıca i7 8550U ile birlikte gtx1050 bulamazsınız bu fiyata. 3000-3500 TL oyun oynanacak bir laptopun olabilecek en düşük fiyat aralığı zaten piyasayı kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Eğer istersen Amazon'da 700 dolar civarına 7300hq ve 1050ti konfigürasyonlu acer ve msi var. İndirimleri kovalarsan ucuza gelir ama zaten Dell 7577 ile aynı. Tasarımı beğenmiyorsan alternatif sadece yoksa performans farkı yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı