3000-3500 TL oyun için monitör önerisi

Bütçe
3000- 3600 TL

Barlass01

Picopat
Daha fazla  
Dostlar bana monitör önerir misiniz? 3K 3.5k arası bütçem var.

Aklımda bunlar var, kimisi ghosting tarzı problemler yaşamadığını söylüyor bazısı genelleme olarak da problemli olduğu söyleniliyor. 144Hz değil 165Hz. Bu fiyat aralğını öneri sağlarsanız sevinirim. (Valorant CS tarzı oyunlar oynuyorum.)

Attıklarının hiçbiri alınmaz. Ghosting kralı olup rezalet olan monitörler hepsi.

Hocam iyi sosyaller öncelikle, bu monitörü önceden tekrar göndermiştiniz fakat bu monitör hakkında da aynı şekilde iyi söylemler duymadım. Fakat ghosting olduğunu söylüyorlar bu monitör hakkında da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam iyi Sosyaller öncelikle bu monitörü önceden tekrar göndermiştiniz fakat bu monitör hakkında da aynı şekilde iyi söylemler duymadım fakat ghosting olduğunu söylüyorlar bu monitör hakkında da

Attıklarına oranla bundaki ghosting oranı hiç sayılır.

Sen dün de konu açmamış mıydın bunun için? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bu bütçenin en iyisi LG dostum başka alternatif yok.

Attıklarına oranla bundaki ghosting oranı hiç sayılır.

Sen dün de konu açmamış mıydın bunun için? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bu bütçenin en iyisi LG dostum başka alternatif yok.

Evet hocam açmıştım.

Sağ olun hocam önerileriniz için.

Hocam naçizane tavsiyem paranı biriktirip kaliteli bir şey alman, G3 kullanıyorum ms muhabbetine ağlayıp N11 gibi bir yerden Lenovo R25 aldım ve tertemiz dolandırıldım, sabırlı olsam paramı biriktirsem daha iyisini alabilirdim uğraşmazdım sana tavsiyem monitör sağlık işi ve bu kadar düşük miktara monitör alma, biraz daha idare et sağlam bir şey al gözlerin kör olmasın.

LG'ye laf edip fason marka monitörlere bakmak da ne bileyim bir garip oluyor.
Bu bütçelere zaten elle tutulur doğru düzgün monitör kalmadı.
Ayrıca LG'nin paneli BOE markasına ait. Giriş seviyesi olsa bile işinizi görecek bir monitör.

1711175972899.png

LG'ye laf edip fason marka monitörlere bakmak da ne bileyim bir garip oluyor.
Bu bütçelere zaten elle tutulur doğru düzgün monitör kalmadı.
Ayrıca LG'nin paneli boe markasına ait. Giriş seviyesi olsa bile işinizi görecek bir monitör.

Eki Görüntüle 2148001

Aynen bu şartlarda düzgün kaliteli monitor kalmadi en kaliteli 144 Hz bilindik marka 4700 TL.
Internetten monitör alinmasi biraz sıkıntı.

Geri
Yukarı