3000-3500 TL PC Toplama

@ender4324
Sizinle daha fazla tartışıp arkadaşın konusunu işgal etmek istemiyorum. Bu yüzden son bir şey söyleyip size cevap vermeyi bırakacağım. Daha topladığım sisteme yazdığım mesajı bile okumamışsınız. Diyorum ki bu bütçede APU sistem toplamak daha mantıklı. i3 9100F veya R3 1200 işlemci alsa, ileride 1660S takabilir mi? Takamaz. Peki ya R5 3400G alsa. Takabilir!

Aralarında en az 30 40 FPS fark var oyundan oyuna değişiyor
@ender4324
Sizinle daha fazla tartışıp arkadaşın konusunu işgal etmek istemiyorum. Bu yüzden son bir şey söyleyip size cevap vermeyi bırakacağım. Daha topladığım sisteme yazdığım mesajı bile okumamışsınız. Diyorum ki bu bütçede APU sistem toplamak daha mantıklı. i3-9100F veya R3 1200 işlemci alsa, ileride 1660S takabilir mi? Takamaz. Peki ya R5 3400G alsa. Takabilir!

Peki siz bilirsiniz karar arkadaşın :D

Bütçemi 4 milyara yükselttim RX 570li önerir misiniz? Yada daha güzel bir sistem, Hazır sistem olması gerekiyor annem montaj ile uğraşamayız diyor yada tek bir siteden montajı ile beraber toplayabilirim.Yada daha güzelini moderatör abiler başlığı değiştirebilirsiniz sevinirim 4000 TL PC toplama olarak bu dolar kurunda 3500e toplayamam :(

Bütçemi 4 milyara yükselttim RX 570li önerir misiniz? Yada daha güzel bir sistem, Hazır sistem olması gerekiyor annem montaj ile uğraşamayız diyor yada tek bir siteden montajı ile beraber toplayabilirim.Yada daha güzelini moderatör abiler başlığı değiştirebilirsiniz sevinirim 4000 TL PC toplama olarak bu dolar kurunda 3500e toplayamam :(
Eclipse Zero Silver [ModArt PC] I R3 3100 RX570 4GB 8GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com al kankam

Geri
Yukarı