3000-3500 TL'lik Sistem Tavisyesi

AtAdam12

Hectopat
Daha fazla  
Beyler Bana 3000-3500 Tl lik Bir Sistem Toplarmısınız ?
GTA 5 i ultrada açabilecek seviyede
Monitör Dahil Değil

OC yapmayacaksanız yukarıdaki sistemi i5 4460 ve H81M-Plus ikilisi ile alın artan para ile de ram alın çünkü arkadaş ram eklemeyi unutmuş :D Olabilir böyle şeyler, dalgınlığa gelebiliyor.

Ram olarak 1600Mhz CL9 alın.
Eğer ekleme yapacaksanız, ileride 200TL bütçe ayırabilecekseniz "TEK MODÜL 8GB" alın sonradan 8gb daha ekleme yaparsınız.

Eğer ayıramayacaksanız "2X4GB" ram alın.

Not: Eğer ilkini tercih edip tek modül alacaksanız ileride ekleme yaptığınızda da şiddetle aynı marka aynı model ramden alıp dual-channel kullanmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca bu sistem ile GTA V'yi kaliteli grafiği olan ayarlarda açabilirsiniz ancak Ultrada açabileceğinizi sanmıyorum.

İşlemciIntel Core i5 4460
AnakartMSI Z97 Gaming 3
Ekran KartıMSI GTX960 Gaming
Ortak Bileşenler
BellekKingston HyperX Savage Red HX316C9SR/8
HDDSeagate Barracuda 2TB 7200 RPM
DVD-RWSamsung SH-224DB DVD-RW
MonitörAsus 23” VS239HV
Klavye/FareCooler Master Storm Devastator
KasaCooler Master Silencio 650 Pure
Güç KaynağıCooler Master RS600-B 600W 80+
CPU SoğutucuCooler Master Hyper TX3 Evo
Toplam1223$ + KDV
[TBODY] [/TBODY]
Dilediğinizi çıkartıp tasarruf edebilirsiniz.
"Technopat Sistem tavsiyelerinden alıntı yaptım"

Bir üst mesajdaki sistemi toplamak bu bütçe için hakaret gibi olur. Üstte önerilen sistemin benim önerdiğim şekilde düzenlendiği hali en iyi tercih olacaktır. Bir üst mesajdaki sistem zaten biraz daha düşük ve monitör dahil sistemler için.

Bir üst mesajdaki sistemi toplamak bu bütçe için hakaret gibi olur. Üstte önerilen sistemin benim önerdiğim şekilde düzenlendiği hali en iyi tercih olacaktır. Bir üst mesajdaki sistem zaten biraz daha düşük ve monitör dahil sistemler için.
Sizin önerdiğiniz sistem ile alıntı yaptığım sistemi kendi isteğine göre harmanlaya bilir. Yine de uyarı için ben kendi adıma teşekkür ederim :)

2 ayrı siteden topladım monitör ve mouse dahildir.Fiyat:3047 TL

Dosya Ekleri

• Hepsi Buradadan alınacaklar.PNG
    Hepsi Buradadan alınacaklar.PNG
    59,5 KB · Görüntüleme: 399
  • Vatan Bilgisayardan alınacaklar.PNG
    Vatan Bilgisayardan alınacaklar.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 456
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı