3000- 3500TL APU sistem toplama

t
Şu an atmış olduğum işlemciden daha güçlü bir APU işlemci AMD tarafında bulunmuyor. Yeni nesil Ryzen APU'lar çıktı mı bilmiyorum. 3400G en iyisi olacaktır sizin için. Elinizde SSD varsa sistemi şöyle güncelleyebilirim ;

G.Skill RipjawsV Siyah 8 GB 3600 MHz DDR4 CL18 F4-3600C18S-8GVK Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

aslında param yetiyor ama kasa pahalımı birazz mesela sitelerde aratıyorum 400 500 tlye gamepower game tech falan var görünüşüde güzel. Parayı tamamlamak adınamı bu kasayı koydunuz yoksa diğerlerine göre gerçekten kaliteli sağlammı teşekkür ederim tekrar

t

aslında param yetiyor ama kasa pahalımı birazz mesela sitelerde aratıyorum 400 500 tlye gamepower game tech falan var görünüşüde güzel. Parayı tamamlamak adınamı bu kasayı koydunuz yoksa diğerlerine göre gerçekten kaliteli sağlammı teşekkür ederim tekrar
Kusura bakmayın. Gametech, gamepower gibi markalarla corsair'ı karşılaştırmanız birazcık komiğime gitti. :D

Sizce bu neden pahalı da onlar ucuz? Çünkü kalite farkı var. Her yerde böyledir. Hiç kaliteli olanın ucuz olup ta kalitesizin pahalı olduğunu gördünüz mü? Kasanın içinde 650W PSU bulunmakta. İleride sistem güncellediğiniz zaman bir sorun yaşamayın diye hazır bütçeniz varken en iyisini seçmek istedim.

Kusura bakmayın. Gametech, gamepower gibi markalarla corsair'ı karşılaştırmanız birazcık komiğime gitti. :D

Sizce bu neden pahalı da onlar ucuz? Çünkü kalite farkı var. Her yerde böyledir. Hiç kaliteli olanın ucuz olup ta kalitesizin pahalı olduğunu gördünüz mü? Kasanın içinde 650W PSU bulunmakta. İleride sistem güncellediğiniz zaman bir sorun yaşamayın diye hazır bütçeniz varken en iyisini seçmek istedim.
peki son sorum olsun bu sisteme gtx150 2 gb ekran kartı takılırmı şimdilik elimde varda. Daha güçlümü olur yoksa işlemcinin grafik kartı bundan iyimidir. daha doğrusu ikisi birden çalışırmı verimli şekilde

peki son sorum olsun bu sisteme gtx150 2 gb ekran kartı takılırmı şimdilik elimde varda. Daha güçlümü olur yoksa işlemcinin grafik kartı bundan iyimidir. daha doğrusu ikisi birden çalışırmı verimli şekilde
Dual channel 3600MHz RAM'ler ile 3400G performansı zaten GTX 1050 performansına yakın olacaktır. Arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum. Bence takmanıza gerek yok. Satıp sisteme harcarsınız. :D

Pc Toplama Sihirbazı bütçe biraz aşıldı ama ayrı yerlerden toplanırsa çok aşılmaz.

Bilmiyorum ama şu şekilde olur mu? Bilmeden önermeyekim. (Power değişti)
Peki son sorum olsun bu sisteme GTX150 2 GB ekran kartı takılır mı şimdilik elimde varda. Daha güçlümü olur yoksa işlemcinin grafik kartı bundan iyi midir? Daha doğrusu ikisi birden çalışır mı verimli şekilde.

O işlemcide ki ekran kartı GT 1030 gücünde. Yani takmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı