3000-3700 TL ikinci el oyun için laptop önerisi

Rocker

Hectopat
Yer
Konya / Beyşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrençi
Üniversiteye gideceğim için masaüstü oyun bilgisayarımı satışa çıkardım. Masaüstü satıp kendime 2. el gamebook almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum. İstediğim özellikler şu şekilde:
  • Intel Core i7 (5, 6, 7, 8. nesil)
  • Ekran kartı en az 4GB (4GB Üzeri olursa çok daha iyi olur.)
  • 12 veya üzeri DDR4 RAM.
  • Büyük ekran olmasını seviyorum.
  • RGB - kırmızı aydınlatmalı klavye.
  • 128 GB SSD ve üzeri. HDD boyutunun önemi yok elimde taşınabilir 1TB HDD bulunmaktadır.
Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sahibinden, Letgo'dan veya başaka bir web sitesinden olabilir. Şehir önemli değildir, kargo ile alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz Suna bir bakın
Üniversiteye gideceğim için masaüstü oyun bilgisayarımı satışa çıkardım. Masaüstü satıp kendime 2. el gamebook almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum. İstediğim özellikler şu şekilde:
  • Intel Core i7 (5, 6, 7, 8. nesil)
  • Ekran kartı en az 4GB (4GB Üzeri olursa çok daha iyi olur.)
  • 12 veya üzeri DDR4 RAM.
  • Büyük ekran olmasını seviyorum.
  • RGB - kırmızı aydınlatmalı klavye.
  • 128 GB SSD ve üzeri. HDD boyutunun önemi yok elimde taşınabilir 1TB HDD bulunmaktadır.
Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sahibinden, Letgo'dan veya başaka bir web sitesinden olabilir. Şehir önemli değildir, kargo ile alırım.
isterseniz Suna bir bakın Monster Abra A5 V8.1 15.6" Oyun Bilgisayarı - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 582905964

İlan yayından kaldırılmış
Ekran boyutu benim istediğim özelliklerde değil en az 17.3 inç bir şeylere bakıyorum aynı zamanda Ram miktarda beni tatmin etmedi. Yinede İlginiz için teşekkür ederim.
Masaüstü özellikleri nelerdir?

4000 TL çıkabilirsen, 1050 Ti 4GB, i5 7. nesil bir notebook alabilirsin.
2.el pazarlıkla 4.000 TL belki 3.800 TL olur ama core i7 düşünüyorum. Yinede teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı