3000-4000 arası telefon önerisi

Hocam A52 bataryası korkutuyor hızlı şarj oluyor ama bataryası az gibi geliyor çünkü 2 saat oyunla 7 saat dayanıyormuş bu az süre gibi geldi bana.

Hocam batarya olarak diğer cihazlar ile arasında hiçbir fark yok.
Mi 11 Lite modeli batarya olarak daha az aksine, Redmi Note 10 Pro bir tık daha iyi sadece.
Ayrıca 2 saat oyun + 7 saat normal bir süre eğer oyun pubgm, codm gibi ağır bir oyunsa.

Mi 11 Lite modeli batarya olarak daha az aksine, Redmi Note 10 Pro bir tık daha iyi sadece.
Ayrıca 2 saat oyun + 7 saat normal bir süre eğer oyun pubgm, codm gibi ağır bir oyunsa.
Haa hocam ağır oyunsa ağır oyun çok az oynarım 1 saatten az ozaman kararım galaxy A52 siz yine bi telefon çıkarsa falan bu fiyat bazında söylersiniz eğer önerebileceğiniz bir telefonsa. İyi günler dilerim bütün yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam şimdi konu aşırı uzadıda ne yapayım ilk defa telefonum olacak oyüzden soruyorum ve uzun bi süre değiştiremiyeceğim için iyi bir seçim yapmam lazım. Mi 11 litede bi sıkıntı kamera amblemin üstüne giriyor neden ekranın içine yapıyorlarki bu kamerayı A52dede bu tür sorunlar yaşanacak bence çok saçma olmuş bu ekran içi kamera sistemi.
1632334533242.png

Son düzenleme:
Haa hocam ağır oyunsa ağır oyun çok az oynarım 1 saatten az o zaman kararım Galaxy A52 siz yine bir telefon çıkarsa falan bu fiyat bazında söylersiniz eğer önerebileceğiniz bir telefonsa. İyi günler dilerim bütün yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam şimdi konu aşırı uzadıda ne yapayım ilk defa telefonum olacak o yüzden soruyorum ve uzun bir süre değiştiremiyeceğim için iyi bir seçim yapmam lazım. Mi 11 Lite'de bir sıkıntı kamera amblemin üstüne giriyor neden ekranın içine yapıyorlarki bu kamerayı A52 modelindede bu tür sorunlar yaşanacak bence çok saçma olmuş bu ekran içi kamera sistemi.Eki Görüntüle 1171426

Hocam orası ufacık bir nokta, hiçbir sorun yaratmaz oyun esnasında.
Oraya tuş falan koymayacağınıza göre :D

Hocam ne biliyim orda sanki yabancı bi madde var gibi logonun üstünü kapatıyor neyse başka seçenek yok zaten mecbur bunu alacağım.
Hocam bir sorum olacak bu A52 sistem depolamanın kaçını alıyor yani kullanılabilecek depolama alanı kaç?

Son düzenleme:
Hocam ne bileyim orada sanki yabancı bir madde var gibi logonun üstünü kapatıyor neyse başka seçenek yok zaten mecbur bunu alacağım.

Hocam bir sorum olacak bu A52 sistem depolamanın kaçını alıyor yani kullanılabilecek depolama alanı kaç?

Hiç bilmiyorum hocam.
@LordxVader hocam A52 kullanıyor, bilse bilse o bilir :D

Hocam ne biliyim orda sanki yabancı bi madde var gibi logonun üstünü kapatıyor neyse başka seçenek yok zaten mecbur bunu alacağım.

Hocam sistem 21,55 GB kullanıyor olarak gözüküyor ben cihazdan gayet memnunum yeni aldım bataryası bence gayet yeterli ki zaten hızlı sarj oluyor.

Hiç bilmiyorum hocam.
@LordxVader hocam A52 kullanıyor, bilse bilse o bilir :D
Hocam A72 iyimi sizce şimdi ben bütçeyi belirlemiyorum annem belirliyor ama bu fiyat aralığında olabilir dedi ama biraz zorlarsam arttırabilir belki aklımda kalsın bu telefonda öneriyorsanız. A72 Bataryası birazcık daha iyi ve depolamasını arttırabiliyoruz 250 gb lık modeli de var.
Hocam sistem 21,55 GB kullanıyor olarak gözüküyor ben cihazdan gayet memnunum yeni aldım bataryası bence gayet yeterli ki zaten hızlı sarj oluyor.
Hmm ozaman 110 gb falan kalıyor.

Hocam A72 iyi mi sizce şimdi ben bütçeyi belirlemiyorum annem belirliyor ama bu fiyat aralığında olabilir dedi ama biraz zorlarsam arttırabilir belki aklımda kalsın bu telefonda öneriyorsanız. A72 bataryası birazcık daha iyi ve depolamasını arttırabiliyoruz 250 GB'lık modeli de var.

Hmm o zaman 110 GB falan kalıyor.

Hocam A72 alınmaz o bütçeye.
Çünkü A52 ile batarya hariç fark yok (o fark bile ufacık) buna rağmen neredeyse 1000TL daha pahalı.

Çünkü A52 ile batarya hariç fark yok (o fark bile ufacık) buna rağmen neredeyse 1000TL daha pahalı.
Tamam 4300e zorla çıkarttım zaten bütçeyi daha arttırmaz zaten annem.
Hocam depolamanın yetmeyeceğinden şüpheliyim micro sd kart takında ona normal diskle yapabildiğimiz herşeyi indirim kullanabiliyoruz değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı