3000-4000₺ arası telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-4000

Gokhan.gknn

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Eczacılık
Şimdi kullandığım telefon Xiaomi Mi 5S beni 3.5 yıldır götürüyor. Donanım kalitesi çok iyi oyunlarda falan hiç kasma yapmıyor Google Experience ROM'u kullanıyorum.
Yeni bir telefon alacağım, aklımda şu an bu modeller var biraz daha bekleyip yeni telefonların Türkiye'ye giriş yapmasınımı beklemeliyim. Bootloader kilidi açık olarak geldiği için Xiaomi telefonlar önceliğim. Ama diğer markalarda böyle bir avantaj var mı bilmiyorum. Kamera kalitesi ve bataryada önemli benim için. Samsung One UI hızlı bir arayüz ama güncelleme desteği gelir mi bilmiyorum, bazı yerlerde Xiaomi Note 9 Pro'nun arka kamerası tozlandığını okudum, Realme 6'nın işlemcisi çok ısınıyor diyorlar. Siz olsanız ne alırdınız?
Samsung galaxy m51
Xiaomi mi note 10 lite
Xiaomi redmi note 9 pro

Realme 6
Realme 6 pro

Huawei p40 lite

Sen açmasan bu konuyu ben açacaktım benim de aklımda Samsung M51 ve Oppo Reno 3 karıştırdı bir tarafta batarya diğer yanda tasarım bilemiyorum kafalar karışık :)

Note 9 Pro'nun ciddi şekilde kamera tozlanma problemi var. Kullanıcı yorumlarına bakarsanız çoğu kişi bu durumdan şikayetçi. Mi Note 10 Lite tarafında ise yine kullanıcı yorumlarını baz alarak sensör problemi olduğunu görüyoruz. Ben bu durumda P40 Lite ya da Realme 6 Pro öneririm.

Samsung Galaxy M51,Xiaomi Mi 10 Lite ve Xiaomi Mi Note 10 Lite 128/8 modellerini öneririm.Bütçenizin tamamını kullanmak istemiyorsanız Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB modelini öneririm.

Şimdi kullandığım telefon Xiaomi Mi 5S beni 3.5 yıldır götürüyor. Donanım kalitesi çok iyi oyunlarda falan hiç kasma yapmıyor Google Experience ROM'u kullanıyorum.
Yeni bir telefon alacağım, aklımda şu an bu modeller var biraz daha bekleyip yeni telefonların Türkiye'ye giriş yapmasınımı beklemeliyim. Bootloader kilidi açık olarak geldiği için Xiaomi telefonlar önceliğim. Ama diğer markalarda böyle bir avantaj var mı bilmiyorum. Kamera kalitesi ve bataryada önemli benim için. Samsung One UI hızlı bir arayüz ama güncelleme desteği gelir mi bilmiyorum, bazı yerlerde Xiaomi Note 9 Pro'nun arka kamerası tozlandığını okudum, Realme 6'nın işlemcisi çok ısınıyor diyorlar. Siz olsanız ne alırdınız?
Samsung galaxy m51
Xiaomi mi note 10 lite
Xiaomi redmi note 9 pro

Realme 6
Realme 6 pro

Huawei p40 lite
Oppo reno 2 Z xioami redmi serisi öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı