3000-4000 TL arası Android telefon tavsiyesi

Bütçe
3000 - 4000

Reborn1905

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

Babama telefon alacağım, Samsung J7 Pro kullanıyor.

Bu sebeple alışkanlığıda adroid üzerine.
Telefondan beklentisi ise;
Güçlü çekim gücü(hem Wi-Fi hem de hat üzerinde)
Şarj ömrü uzun(yani günü bitirmeli telefon)
Ve dayanıklı, 1 2 yılda akordion misali esnememeli servis sıkıntısı çekmemeli.
Kamerası önemli değil. Fotoğraf makinesi değil telefon arıyorum çünkü.

Var mı acaba önerebileceğiniz bir telefon? Telefon modelleriyle alakalı hiçbir bilgim yok.

Bu bütçeye en uygun ve en iyisi bu:

Özellikle pil konusunda üzmeyecek bir model.

Kamera odaklı bir model olarak ise şunu öneririm:

Evet şimdi baktımda bayağı varmış şikayet, sipariş vermiş bulundum ama bilemedim. Başka telefon önerende olmamıştı. Öneri olursa iade edeyim olmadı.

Hocam siparişi iptal edebilirsiniz daha gelmesi ya da kargoya çıkması imkansız ve böyle konular şakaya gelmez internette bayağı araştırdıktan sonra alın. Ve bence şimdi siparişe gidip iptal edin.

Evet ama hiçbir sorun yaşamayanlarda var. Sanırım bu dsg şanzıman hatası gibi şansa denk geliyor :) kararsız kaldım. Sorun değil amazondan aldım. 1ay iade hakkım var zaten. Oysa bayağı başarılıymış f/p olarak

Evet ama hiçbir sorun yaşamayanlarda var. Sanırım bu dsg şanzıman hatası gibi şansa denk geliyor :) kararsız kaldım. Sorun değil amazondan aldım. 1ay iade hakkım var zaten. Oysa bayağı başarılıymış f/p olarak
Aslında sıkıntı yok kullananların bazıları wifi sensörünü kapattıkları için çok normal bağlantı zayıflığının olması. Kullanırken buna dikkat edin sorun yaşamayacaksınız.

Evet ama hiçbir sorun yaşamayanlarda var. Sanırım bu DSG şanzıman hatası gibi şansa denk geliyor :) kararsız kaldım. Sorun değil Amazon'dan aldım. 1ay iade hakkım var zaten. Oysa bayağı başarılıymış F/P olarak.

Hocam bence de deneyin çünkü kullanımınıza bağlı olarak değişir herkesin beklentisi farklı cihazından.

Geri
Yukarı